Пароізоляція покрівлі і стін

пароізоляція даху

Будівництво даху будинку. Гідроізоляція і пароізоляція даху

0

Сучасне будівництво неможливо уявити собі без теплоізоляції. У той же час навіть найякісніший утеплювальний матеріал не зможе функціонувати досить ефективно, якщо його не захистити грамотно змонтованої покрівельної та стіновий пароізоляції.

Пароізоляція покрівлі необхідна для того, щоб запобігти появі конденсату на матеріалах, службовців утеплювачами даху. Виробництво цього виду робіт- дуже важливий етап для будівництва теплого і затишного житла, особливо в разі частих перепадів температур на вулиці. Правильна пароізоляція надійно захищає покрівлю. Якщо при влаштуванні були допущені помилки, то теплоізоляція досить швидко втрачає свої функціональні характеристики, будинок отсиревает, може завестися цвіль, грибок. Ось чому при ремонті покрівлі теплоізоляцію даху і пароізоляцію покрівлі доцільно здійснювати одночасно.

Не менш важлива пароізоляція стін: адже будь-яка будівля дуже швидко втрачає тепло саме через стіни. Якщо роботи по влаштуванню були проведені якісно і професійно, в будинку завжди буде затишно і тепло, а стіни будуть надійно захищені від намокання в результаті дифузії. При здійсненні робіт найчастіше застосовують шар матеріалу, що володіє досить високим ступенем опірності дифузії. Зазвичай використовують такі матеріали, як руберойд, пергамін, алюмінієва фольга, поліетилен. Якщо був обраний листовий матеріал, необхідно ретельно заклеїти шви.

пароізоляція стін

Буває зовнішньої і внутрішньої. Перш ніж вибрати оптимальний варіант, враховують площу стін і матеріал, який був використаний для будівництва будинку. Якщо будівля доповнено верандою, вона грає роль своєрідної повітряної подушки, що перешкоджає втрат тепла. У цьому випадку витрати на роботи будуть зведені до мінімуму. Дещо складніше виконувати пароізоляцію стін бетонних і цегляних будинків: такі конструкції мають високу теплопровідність і відрізняються високою тепловіддачею. Зовнішня пароізоляція стін може виконуватися одним з трьох способів:
- «сендвіч» - стіна + теплоізоляція + зовнішня панель;
- кріплення утеплювача на стіну за допомогою спеціального клейового складу;

Гідроізоляція Покрівлі

Пароізоляція Покрівлі Матеріали

Пароізоляція для Покрівлі