Пароізоляція Покрівлі Матеріали

пароізоляційні матеріали

Пароізоляція плоского даху: матеріали, послідовність дій


Пароізоляція - необхідна умова для забезпечення якісної роботи большенства огороджувальних конструкцій. Навіть незначне підвищення вологості теплоізоляційного матеріалу збільшує його теплопровідність на 20-30%. Висока вологість створює також небезпека появи грибків, цвілі, корозії на металевих поверхнях.

Для захисту огороджувальних конструкцій від конденсату компанією ТехноНІКОЛЬ розроблений перелік різних пароізоляційних мембран, орієнтованих на конкретні огороджувальні конструкції.

Так для пароізоляції покрівель плоского типу по бетонній основі необхідно застосовувати бітумні пароізоляційні мембрани (Бікроеласт, Бікрост, Лінокром). Вони наплавляються на підставу і на відміну від плівкових мембран мають високу стійкість до пошкодження нерівностями бетонної основи.

Якщо потрібна пароізоляція покрівлі плоского типу по металевому профільованому настилу, то найбільш вигідним і технологічним буде застосування пароізоляції для плоскої покрівлі ТехноНІКОЛЬ - спеціального покрівельного матеріалу. При монтажі нахлести полотен плівки необхолдімо проклеїти двостороннім поліпропіленовим скотчем ТЕХНО (для плоскої покрівлі ).

Для пароізоляції покрівель скатних типу і пароізоляції стін спеціально розроблена армована плівка ТехноНІКОЛЬ. Вона здатна витримувати досить великі розривні навантаження (важливо для дерев'яних конструкцій), екологічно безпечна, хімічно та біологічно стійка.

При влаштуванні пароізоляції важливо пам'ятати:
• розташовувати пароізоляцію стін і покрівлі потрібно з внутрішньої сторони;
• покладений матеріал повинен являти собою суцільну мембрану, тобто все нахлести між полотнами пароізоляції покрівлі і стін ретельно проклеюються.

Пароізоляція покрівлі і стін

Гідроізоляція Покрівлі Матеріали

Пароизоляция Кровли Материалы

Гідроізоляція Покрівлі Рідкою Гумою

Гідроізоляція Покрівлі Матеріали