Гідроізоляція Покрівлі Матеріали

Дах будівлі протягом

Гідроізоляція покрівлі, матеріали - гідроізоляція - послуги


Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» здійснює виробництво та поставку широкого спектра звуко- і теплоізоляційних матеріалів, мастик, покрівельних і гідроізоляційних матеріалів за цінами виробника. Наш асортимент налічує десятки позицій і дозволяє здійснити пристрій покрівель та гідроізоляції найвищої якості. При цьому вся продукція відповідає найвищим вимогам і має необхідні сертифікати. Наші матеріали широко затребувані, як в приватному, так і в промисловому будівництві, в таких роботах, як пристрій, тепло-, звуко- та гідроізоляція покрівлі.

З метою гідроізоляції покрівельного килима застосовується, наприклад, БИКРОСТ, що прийшов на зміну популярному колись стеклоизол-Супер. БИКРОСТ характеризується підвищеною надійністю і довговічністю, а також відмінною гнучкістю при негативних температурах і високу теплостійкість.

Корпорація ТехноНІКОЛЬ виробляє матеріали наступних типів :

  • рулонні матеріали;
  • матеріали для вогнезахисту будівельних конструкцій і трубопроводів;
  • гідро-, тепло-, звукоізоляційні матеріали;
  • покрівельні гідроізоляційні матеріали;
  • матеріали для облицювання фасаду

Усі пропоновані покрівельні та гідроізоляційні матеріали відповідають існуючим вимогам по водонепроникності, водопоглинання, механічної міцності і теплостійкості. Щоб переконатися, що матеріали відповідають нормам, наприклад, по водонепроникності, їх випробовують при гідростатичному тиску - воно встановлено для кожного матеріалу.

Рулонні матеріали. В рамках даного напрямку ми здійснюємо виробництво і поставку бітумних і бітумно-полімерних покрівельних матеріалів, матеріалів для звукоізоляції будівель і гідроізоляції транспортних споруд, полімерних мембран з нульовою водопроникністю. Ми пропонуємо продукцію класів СТАНДАРТ, БІЗНЕС і ПРЕМІУМ. А також здійснюємо виробництво спеціальних матеріалів для облаштування покрівлі та гідроізоляції будівель.

Матеріали для теплоізоляції будівель. В рамках даного напрямку компанія ТехноНІКОЛЬ пропонує кам'яну вату, пінополістирол екструзії, системи вогнезахисту та багато іншого. Вся продукція виробляється на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій і відповідає всім існуючим стандартам якості.

Пароізоляція покрівлі і стін

Гідроізоляція Плоскою Покрівлі

Пароізоляція Покрівлі Матеріали

Гідроізоляція Покрівлі Рідкою Гумою