Гідроізоляція Покрівлі

n4q6aZx7S4oТрав'яні дахи в Норвегії використовуються вже протягом багатьох століть. З давніх часів покрівля дахів у народів, що населяють Скандинавію, робилася з торфу, дерну, кори берези та інших природних матеріалов.Благодаря цього в будинках дуже комфортний мікроклімат - влітку прохолодно, взимку - тепло. До сих пір багато будинків в Норвегії будуються слідуючи цій традиції.

fDb6mILkPUg

Дерн, майже до початку ХІХ століття, був універсальним матеріалом для покрівлі дахів в будинках усіх станів Норвегії. Поява черепиці, а потім шиферу та інших покрівельних матеріалів поступово почали витісняти традиційні для Норвегії екологічні, красиві і милі трав'яні дахи. «Наступ цивілізації» почалося з міст, але з часом дійшло і до сільської місцевості.

ko2OUDEA3VoВід повного зникнення, зелені трав'яні дахи Норвегії врятували ентузіасти.Оні почали і очолили рух, спрямований на відродження давніх народних традицій. Спочатку, музеї під відкритим небом, будиночки для відпочинку в горах, ... а потім, зелені дахи з трави і квітів знову стали просто популярними і модними. Адже, крім того, що така покрівля даху просто красива і приносить естетичне задоволення, вона досить дешева, довговічна,
стабілізує температуру в будинку, покращує мікроклімат, забезпечуючи надійну тепло- і гідроізоляції. Таким чином, зелені дахи стали знову популярними і, при цьому, стали гідною альтернативою новим будівельним матеріалам.

BwV2VgFZv4U rmuN0f_vKBs 0p7QO5GY-a4 aZK48BnnD2Y

Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Гідро Пароізоляція Покрівлі

Гідроізоляція для Покрівлі