Гідро Пароізоляція Покрівлі

Пристрій покрівлі: гідроізоляція та пароізоляціяПокрівельна система з року в рік удосконалюється завдяки використанню нових технологій і матеріалів. Максимальний захист будівництві забезпечує скатна покрівля. Сьогодні це складний комплекс, що складається з безлічі компонентів, які дозволяють захищати будинок від негоди, сприяють збереженню оптимального температурного і вологісного режимів, забезпечують природний повітрообмін в мансардних приміщеннях.

Пристрій скатної покрівлі:

1 - крокви
2 - контробрешетка
3 - поперечна обрешетка
4 - пароізоляція
5 - утеплювач
6 - гідроізоляція, захист від вітру
7 - покрівельний матеріал

Гідроізоляція покрівлі - це захист від вологості всіх елементів покрівельного пирога і видалення її з-під покрівельного простору. Сьогодні гідроізоляція покрівлі - це багатоступінчастий процес з використанням гідро- і пароізоляційних матеріалів. Такі матеріали потрібні для відводу конденсаторної вологи і захисту утеплювача покрівлі.

Пароізоляція покрівлі - це захист від внутрішньої вологи приміщення всіх елементів покрівельного пирога. Водяна пара, проходячи через утеплювач, знижує загальну опірність теплопередачі. Причому в дерев'яних конструкціях такий процес призводить до утворення цвілі і гниття, а також є причиною замикань в електропроводці і загорянь. Тому пароізоляція покрівлі - дуже важливий процес при зведенні покрівельної системи.

Умовно гідро- і пароізоляційні матеріали ділять такі групи: дифузні мембранні, гідроізоляційні, протівоконденсаторние плівки. Весь комплекс властивостей об'єднують в собі найдосконаліші матеріали.

Гідроізоляційні плівки забезпечують додатковий захист покрівлі від протікання, затікання в вентиляційні входи води при сильному вітрі і дощі. Такі матеріали встановлюють під покрівельним покриттям підстави похилого даху, що сприяє захисту утеплювача від неминучого зволоження.

Найдосконаліші матеріали - мембрани. Вони мають можливість випускати водяну пару, який утворюється в покрівельному пирозі. На внутрішній стороні будь-якого утеплювача, який використовується при зведенні покрівлі, сьогодні обов'язково встановлюються пароізоляційні плівки.

Мембранні плівки - це дво- і тришарові матеріали, які об'єднали в собі кращі характеристики антиконденсатна і дифузних властивостей. У таких матеріалах обов'язково є абсорбційний шар, завдяки якому конденсатна вода ефективно випаровується.

Пристрій пароізоляції Покрівлі

Гидро Пароизоляция Кровли

Пароізоляція для Покрівлі

Гідроізоляція для Покрівлі

Рідка Гідроізоляція Покрівлі