Пристрій пароізоляції Покрівлі

Використання новітніх матеріалів і технологій для влаштування покрівлі призвело до загального удосконалення покрівельної системи. Скатна покрівля має складну багатокомпонентну пристрій, який не тільки забезпечує захист будинку від негоди, але і зберігає температурний режим, вирівнюючи при цьому рівні температури і вологості в розташованих під покрівлею приміщеннях, а також забезпечує природний повітрообмін в мансарді. Для здійснення всіх перерахованих вище функцій застосовується великий клас матеріалів, завдяки яким забезпечується пароізоляція покрівлі.

Чому потрібна Гідропароізоляція покрівлі

пароізоляція покрівлі

Основним призначенням гидропароїзоляциі покрівлі служить захист утеплювального шару від вологи, що утворюється. Використання при будівництві утеплювача (кам'яної або мінеральної вати) дозволяє створити під дахом придатне для житла простір - мансарду, яка є невід'ємним елементом гарного котеджу. Всі утеплювачі, в тій чи іншій мірі, схильні вбирати міститься в повітрі вологу, і при намоканні матеріалу втрачають свої експлуатаційні властивості: при зволоженні в 5% втрата тепла збільшується в 10 разів.

Крім цього, різниця температур призводить до утворення конденсату на внутрішній поверхні утеплювача і покрівельного покриття. Постійна присутність конденсату призведе до псування утеплювача, а також викличе корозію і руйнування покрівельного матеріалу. Для відводу утворюється в результаті життєдіяльності вологи і захисту утеплювача служать гідропароізоляціонний матеріали, які кріпляться між утеплювачем і внутрішньою обробкою приміщень.

Матеріали для влаштування пароізоляції покрівлі

Матеріали, використовувані для гидропароїзоляциі покрівлі, можна розділити на групи: дифузійні мембрани, пароізоляційні і гідроізоляційні плівки.

гідроізоляційні плівки

Гідроізоляційні плівки призначені для додаткового захисту покрівлі від протікання, заливання дощової води в вентиляційні входи при сильному вітрі і т.п. Вони кріпляться під шаром покрівельного покриття скатної даху і оберігають утеплювач від зволоження.

Плівки кріпляться в горизонтальному положенні безпосередньо на крокви, при цьому між ними має зберігатися відстань не більше 1, 2 м. Плівка не повинна стикатися з утеплювачем, а її допустимий провис не повинен становити більше 2 см. Після закінчення монтажу плівки на крокви слід прибити контррейки і потім зробити обрешітку.

Гідроізоляція Покрівлі

Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Гідро Пароізоляція Покрівлі