Матеріали для гідроізоляції Покрівлі

Плівки і мембрани Ондутіс

Продукція даного бренду користується незмінною популярністю, тому що виробник приділяє величезну увагу якості. Гідроізоляційні матеріали надійно захищають будинку від згубної вологи. Асортимент продукції досить широкий.

Волого-вітрозахисні плівки

З назви можна зрозуміти, що вони використовуються для волого-ветроизоляции. Плівки захищають конструкції від атмосферної вологи і від проникнення охолоджених повітряних потоків в утеплювач. Нетканий матеріал з полімерного волокна має хорошу розривну міцність. Також він не розкладається під впливом сонця, не забруднює навколишнє середовище.

супердифузійні мембрани

Матеріали нового покоління, які використовуються для забезпечення гідро-вітрозахисту. До їх числа належить Ондутіс SA115 і SA130. Супердифузійні мембрани прекрасно пропускають пар, одночасно затримуючи воду і повітря. Вони зберігають утеплювач сухим, істотно зменшують тепловтрати і перешкоджають зниженню маси утеплювача.

Монтаж супердифузійних мембран проводиться наступним чином:

  • матеріал розкочується на даху горизонтальними смугами знизу вгору;
  • мембрана міцно закріплюється степлером, стики проклеюються армованим скотчем або двосторонньою стрічкою;
  • по кроквах матеріал фіксується антісептірованнимі брусками. І ще один важливий момент: між покрівельним покриттям і мембраною залишається вентиляційний зазор.

Пристрій пароізоляції Покрівлі

Матеріали для Покрівлі

Гідро Пароізоляція Покрівлі

Рідка Гідроізоляція Покрівлі