Матеріали для Покрівлі

Приклад покрівлі з гнучкої черепиціДетальніше про бренди розділу:

Серед величезного різноманіття запропонованих покрівельних матеріалів неважко заплутатися. Щоб зробити правильний вибір потрібно враховувати форму даху, навантаження на неї, в тому числі і від опадів, довговічність і пожежостійкість. На сайті можна купити покрівлю з різними технічними характеристиками, тут зібрана продукція від найпопулярніших виробників.

Представлені види покрівлі

Асортимент постійно поповнюється новими виробами, що мають чисельні позитивними якостями і привабливим зовнішнім виглядом, відрізняються між собою технологією виробництва і застосовуваними матеріалами, а також експлуатаційними характеристиками.

гнучка черепиця

Її виробляють з скловолокна, бітуму та мінерального грануляту, завдяки цьому вона виходить досить м'якою, щоб приймати різні форми. Така покрівля надійно покриває дах будь-якої конструкції, здійснюватися невеликими гонтом, різної форми і кольору. Гарантійний термін експлуатації становить від 10 до 60 років. Така покрівля практично позбавлена недоліків, серед її основних достоїнств виділяють: безшумність, естетичний вигляд, можливість укладання на криволінійні та арочні скати, стійкість до гниття і вицвітання.

Металочерепиця

Дах з натуральної черепиці.Являє собою спрофільований сталевий оцинкований лист, покритий спеціальний захисно-декоративним полімерним покриттям. Різні профілі імітують зовнішній вигляд натуральної штучної черепиці. Популярним різновидом є композитна черепиця, вироблена модулями невеликого формату з нанесеним на лицьову сторону покриттям з базальтового грануляту. Гарантований термін служби такої покрівлі - від 5 до 50 років, залежить від товщини як самого металу так і від захисного шару цинку, типу і складу декоративного полімерного покриття .. До її переваг відносяться: легка вага, механічна міцність, зручність транспортування і монтажу, вогнестійкість .

Профнастил

Виготовляється як зі звичайної оцинкованої сталі, так і сталі з полімерним покриттям. Профілювання виконується вздовж листа, довжина якого може складати до 12 м, існують величезне різноманіття профілів округленої і трапецієподібної форми, що застосовуються в якості покрівельного покриття, облицювання фасадів, пристрої зборів і несучих конструкцій.

Покрівля з металочерепиці. Покрівельний матеріал профнастил. Покрівля з ондуліна.

Утеплювач для Покрівлі

Плівка для Покрівлі

Профіль для Покрівлі

Профлист для Покрівлі

Профіль для Покрівлі

Метал для Покрівлі