Утеплювач для Покрівлі

Утеплювач для покрівлі

Утеплювач для покрівлі - ЕВЕГА - будівельні та оздоблювальні матеріали


Група компаній ROCKWOOL виробляє більше 250 видів матеріалів з мінеральної вати, які використовуються для будівельної і технічної ізоляції. З 1999 року компанія ROCKWOOL INTERNATIONAL (центральний офіс в Данії) виробляє свою продукцію в Росії. Зараз в Росії три заводи ROCKWOOL - в місті Залізничний Московської області, в Виборзі Ленінградської області і в Троїцьку Челябінської області. В асортименті фірми Унікма - утеплювачі ROCKWOOL для скатної та плоскої покрівлі, цегляних, штукатурних фасадів, вентильованих фасадів (у тому числі з сайдинга) і звукопоглинальні плити з мінеральної вати.

Cкатние покрівлі:
  • ROCKWOOL утеплювач ЕКОНОМ - легкі гідрофобізовані плити з кам'яної вати, мають високі теплоізоляційні характеристиками, завдяки високій компресії в упаковці зручні в транспортуванні і зберіганні.
  • Мембрана ROCKWOOL для покрівель - паропроникна гідро-вітрозахисна двошарова мембрана, призначена для захисту утеплювача, внутрішніх елементів конструкцій будівель від вітру і атмосферної вологи.
Плоскі покрівлі:
  • ROCKWOOL Руф БАТТС ЕКСТРА - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити мають комбіновану структуру і складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьому плити володіють зменшеним вагою, зручні при монтажі. Верхній (жорсткий) шар маркується.
  • ROCKWOOL Руф БАТТС ОПТІМА - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі базальтових гірських порід. Сконструйовані відповідно до принципу подвійної щільності. Завдяки цьому плити володіють зменшеним вагою, зручні при монтажі.
Фасади вентильовані:
  • ROCKWOOL Венти БАТТС Д - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити мають комбіновану структуру і складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьому плити володіють зменшеним вагою, зручні при монтажі. Верхній (жорсткий) шар маркується.

Утеплювач Покрівлі

Утеплення Покрівлі ППУ

Профнастил для Покрівлі

Метал для Покрівлі

Профлист для Покрівлі