Утеплювач для Покрівлі

Утеплювач для покрівлі

Утеплювач для покрівлі - ЕВЕГА - будівельні та оздоблювальні матеріали


Група компаній ROCKWOOL виробляє більше 250 видів матеріалів з мінеральної вати, які використовуються для будівельної і технічної ізоляції. З 1999 року компанія ROCKWOOL INTERNATIONAL (центральний офіс в Данії) виробляє свою продукцію в Росії. Зараз в Росії три заводи ROCKWOOL - в місті Залізничний Московської області, в Виборзі Ленінградської області і в Троїцьку Челябінської області. В асортименті фірми Унікма - утеплювачі ROCKWOOL для скатної та плоскої покрівлі, цегляних, штукатурних фасадів, вентильованих фасадів (у тому числі з сайдинга) і звукопоглинальні плити з мінеральної вати.

Cкатние покрівлі:
  • ROCKWOOL утеплювач ЕКОНОМ - легкі гідрофобізовані плити з кам'яної вати, мають високі теплоізоляційні характеристиками, завдяки високій компресії в упаковці зручні в транспортуванні і зберіганні.
  • Мембрана ROCKWOOL для покрівель - паропроникна гідро-вітрозахисна двошарова мембрана, призначена для захисту утеплювача, внутрішніх елементів конструкцій будівель від вітру і атмосферної вологи.
Плоскі покрівлі:
  • ROCKWOOL Руф БАТТС ЕКСТРА - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити мають комбіновану структуру і складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьому плити володіють зменшеним вагою, зручні при монтажі. Верхній (жорсткий) шар маркується.
  • ROCKWOOL Руф БАТТС ОПТІМА - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі базальтових гірських порід. Сконструйовані відповідно до принципу подвійної щільності. Завдяки цьому плити володіють зменшеним вагою, зручні при монтажі.
Фасади вентильовані:
  • ROCKWOOL Венти БАТТС Д - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити мають комбіновану структуру і складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьому плити володіють зменшеним вагою, зручні при монтажі. Верхній (жорсткий) шар маркується.

Утеплювач Покрівлі

Профнастил для Покрівлі

Метал для Покрівлі

Профлист для Покрівлі