Метал для Покрівлі

Метал для покрівлі СП20

Метал для покрівлі СП20 полімерний (кольоровий) - Міас - Матеріали для

0

Головне завдання добірних елементів покрівлі - захистити найбільш вразливі для проникнення вологи і вітру місця. До них відносяться:

  • стики покрівельних скатів;
  • примикання покрівельних матеріалів до стін, пічних труб;
  • торці, звіси даху.

Крім захисної функції, оздоблювальні елементи покликані підсилити конструкцію і декорувати місця сполучень. І якщо раніше добірні елементи доводилося виготовляти в процесі покрівельних робіт (нерідко - фарбувати в тон покрівлі), то сьогодні їм на зміну прийшли готові вироби заводського виробництва.

Особливості та призначення оздоблювальних елементів

Планка коника. Монтується на верхні стики покрівельних скатів, що закривають коньковий прогін. Поперечний переріз - кутова (плоский коник) або радіусне (круглий коник). Щоб виключити задування і попадання вологи з боку фронтонів або звисів (для шатрової покрівлі), кругла планка закривається заглушкою коника: простий або конусної.

Планки ендови. Монтуються на внутрішніх стиках скатів покрівлі складної конфігурації: нижня планка - під покрівельний матеріал, верхня (декоративна) - поверх нього. Призначені для герметизації і підвищення ефективності відведення дощової і талої води.

Торцеві планки. Виключають відрив кріплення покрівельного матеріалу вітром з боку фронтонів. Захищають підпокрівельний простір від опадів і переохолодження, запобігають вивітрювання утеплювача.

Карнизні планки. Закривають карнизні звіси від вітру, косого дощу, підйому рідини в жолобах водостічної системи.

Примикання. Застосовуються для герметизації і оформлення місць з'єднання покрівельного покриття зі стінами, організації фартуха навколо димарів. Включають нижні і верхні планки, які монтуються до і після монтажу покрівельного покриття відповідно.

Внутрішні і зовнішні кути. Кутові планки використовуються як допоміжні елементи при підшивці фронтонів і карнизних звисів, організації кутових з'єднань стінових панелей з софітами і т. Д.

Снігозатримувачі. Планки, монтовані поверх покрівельного матеріалу і призначені для запобігання лавиноподібного сходу снігових мас. Знижують вірогідність пошкодження водостічних лотків, мінімізують ризик травмування та пошкодження майна падаючим снігом і льодом.

Додаткові елементи для металевих покрівель, чиї форми та розміри відрізняються від стандартних, можна виготовити самостійно. Для цього виробник пропонує придбати плоский сталевий лист з полімерним покриттям, колір якого збігається з відтінком покрівлі та типових добірних елементів.

Плівка для Покрівлі

Металева Покрівля

Дизайн Покрівлі

Всі Види Покрівлі