Металева Покрівля

металева покрівля

СТ-Снаб


Якісна металочерепиця сьогодні визнається одним з кращих матеріалів для виготовлення міцних і надійних покрівлі приватного будинку. На даний момент продаж металочерепиці зручна можливістю вибрати приваблива пропозиція за доступною кожному покупцеві вартості. Ціни на металочерепицю залежать від обраного виду матеріалу і загальної площі, яку потрібно покрити. Цей матеріал також привабливий для покупки, завдяки своїм високим технічним характеристикам, що гарантує довгий термін успішної експлуатації та стильного зовнішнього вигляду готового виробу.

Що варто враховувати, купуючи металочерепицю

При будівництві покрівлі будуть потрібні такі додаткові придбання, як:

При створенні надійної конструкції також обов'язково знадобиться міцна карнизна планка. Додатковим забезпеченням якості готової даху стає оцинкована ендова як підкладку під листи металочерепиці.

Як вибрати і де купити металочерепицю?

Наш магазин пропонує якісну металочерепицю і готовий надати допомогу в розрахунку необхідної кількості плит для покрівлі різної площі та форми. Ми гарантуємо, що на представлену в асортименті металочерепицю ціна буде оптимальною. Представлена в продажу покрівельна черепиця характеризується високою якістю.

Легка вага металочерепиці дає можливість використання такого покрівельного матеріалу при будівництві будинку, встановленого на легкому фундаменті. В асортименті представлені одно- і трьох хвильові пластини різної ширини. За рахунок різного розміру вони дозволяють створити красиву дах з металочерепиці для будови будь-якого типу. А ось варіативність вартості листів дає можливість з рівним успіхом допомогою створювати з їх допомогою покрівлю як для розкішного заміського особняка, так і для бюджетної господарської будівлі у дворі.

Готова покрівля з металочерепиці приваблива своїм зовнішнім виглядом і високими експлуатаційними характеристиками, що забезпечують можливість забути про ремонт мінімум на кілька десятиліть. Двосторонні оцинковані листи з різною за кольором матовою поверхнею не пропускають вологу і вітер, захищають внутрішні приміщення від опадів. Відмінною особливістю цього будівельного матеріалу стає готовність поглинати звуки, роблячи шум зливи для мешканців будинку тільки милим пейзажем за вікном, а не стуком барабанними паличками по стелі.

Установка Покрівлі

Схема Покрівлі

Метал для Покрівлі