Всі Види Покрівлі

монтажні

Покрівля, Покрівельні роботи, Монтаж покрівлі. Всі види покрівлі

0

Проведення покрівельних робіт - складний і копіткий процес. Якщо неправильно здійснити монтаж або ремонт покрівлі, будинок не буде зберігати в своїх стінах тепло. Крім того, можуть утворитися протікання, що призведе до втрати герметичності конструкції і, в кінцевому підсумку, до механічного руйнування різних елементів споруди. Уникнути цього можна, звернувшись до компетентних фахівців.

Щоб не залишати такий важливий процес, як виконання покрівельних робіт, виключно на розсуд майстрів, корисно уявляти собі, з яких етапів він складається і що для кожного з них характерно.

Будівельні покрівельні роботи ведуться відповідно до норм ГОСТ і СНИП. Таким чином забезпечується не тільки надійність, але і безпеку робіт, які пов'язані з постійним перебуванням на висоті і підйомом різних вантажів.

У поняття «покрівельні роботи» ремонт і догляд входять точно так же, як проектування і зведення покрівлі. Їх проведення в Росії традиційно відкладають на осінь, однак по можливості краще подбати про покрівлі заздалегідь, тим більше що кваліфікованих покрівельників восени часто не вистачає.

Основні етапи покрівельних робіт

Всі види покрівельних робіт вносять свій внесок в надійність і міцність даху, тому нехтувати не варто жодним з етапів, дотримуючись їх послідовність і підходячи до їх виконання вкрай відповідально.

Підготовчі роботи

В ході підготовчих робіт важливо створити продуманий проект покрівлі, тоді кошторис на покрівельні роботи буде докладної і обґрунтованою. Пам'ятайте, що покрівля складається не тільки з покриття. Крім нього до кошторису увійдуть складові несучої конструкції, комплектуючі для водовідвідної системи, утеплювач і пароізоляція. Також не забудьте про витрати на транспорт і на проведення власне покрівельних робіт. Всі матеріали повинні бути правильно підібрані і в строк доставлені на будівельний майданчик. Після цього можна приступати до монтажу.

Металева Покрівля

Каркас Покрівлі

Метал для Покрівлі