Як Зробити Покрівлю

Як зробити покрівлю з

Як зробити покрівлю з профнастилу »Будівельний портал будівництво і

0

Профнастил (профлист) являє собою сталевий холодногнутий листовий профіль. Металеві листи профлиста для підвищення жорсткості піддаються профілізації, тобто доданню хвилеподібною форми у вигляді прямокутника, хвилі або трапеції.
Профнастил - один з найбільш популярних покрівельних матеріалів. Популярність обумовлена не тільки універсальністю і властивостями матеріалу, а й тим, що вартість профнастилу залишається досить низькою.
Профнастил з рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям використовують не тільки при будівництві покрівель великої площі. Завдяки полімерному покриттю, яке надає профлисту велику декоративність, профнастил все частіше застосовують в індивідуальному і малоповерховому будівництві.
Профлист різниться за формою і висоті гофри, по ширині готового листа. Довжина листа може досягати 12 метрів.
Для пристрою покрівлі використовують також різні добірні елементи, спеціально виготовлені з такого ж сталевого листа. Це вітрові, карнизні і кутові планки, конькові елементи різної форми, ендови, снігові бар'єри.
У конструкції покрівлі з профнастилу використовуються гідроізоляційні плівки. Плівки застосовуються двох видів: паропроникні і паронепроникні.

Пристрій підстави під покрівлю.
Монтаж покрівлі з профнастилу проходить в кілька етапів. Підстава під покрівлю з металевого профнастилу має відповідати певним вимогам.

Паро-та гідроізоляція покрівлі
Покрівля повинна надійно захищати будинок від зовнішньої вологи і снігу, які прагнуть проникнути через стики листів під дахове покриття. Особливо це небезпечно при малому куті нахилу даху або при екстремальних погодних умовах (сильний вітер або косий злива).
Крім того, з житлових приміщень постійно виділяються водяні пари в результаті життєдіяльності людей, тварин, рослин і т. Д. Ці пари проникають через горищне перекриття і можуть конденсуватися на нижній поверхні покрівельних листів.
Увлажненіе крокв і обрешітки значно скорочує термін їх служби, призводить до деформацій і зниження захисних властивостей покрівлі.
Для боротьби з цими явищами обов'язково використовують парогідроізоляціонние плівки і влаштовують вентиляцію підпокрівельного простору.


У Кенді шоп лампи для гель лаку посилання дешево.

Профлист для Покрівлі

Схема Покрівлі

Метал для Покрівлі

Всі Види Покрівлі