Схема Покрівлі

Схема крокв двосхилим

Кроквяна система двосхилого даху: схема, розрахунок, пристрій

0

ДЕРЕВ'ЯНИЙ БУДИНОК ВАШОЇ МРІЇ. ПОРЯДОК СТВОРЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЕКТУ БУДИНКИ З колоди.

Прийнявши рішення зрубати будинок, вам необхідно вибрати типовий проект або створити індивідуальний, враховуючи свої інтереси та побажання. І так ви зважилися на будівництво дерев'яного будинку за індивідуальним проектом, і не виключено, що у вас є маса ідей, творчих позначок, а можливо приблизний і навіть пророблений план побудови вашого дерев'яного будинку. Але одночасно з цим у вас з'явиться маса питань, які необхідно врахувати при будівництві. У цій статті ми і спробуємо відповісти на деякі з них.
Багато, якщо є така можливість, краще замовити розробку проекту будинку з дерева фахівцям. Звичайно подібне замовлення обійдеться вам в певну суму, але, відмовившись від кваліфікованої допомоги, ви ризикуєте втратити набагато більше. Вирішивши замовити проект, ви задаєте собі питання: чи зможе архітектор зробити проект дерев'яного будинку, який необхідний саме вам? Давайте розберемо порядок створення індивідуального проекту вашого будинку з колоди.
Приймаючи замовлення на розробку проекту, проектувальник повинен обов'язково вислухати ваші побажання про будівництво будинку з дерева, розміру будинку, кількості і призначення приміщень в ньому і їх розташування. А також взяти до уваги фінансові обмеження і врахувати все це при складанні робочої документації. Сам проект передбачає:
1. Загальний вигляд будинку.
2. Текстовий матеріал з економічними і технічними характеристиками.
3. План поверхів, якщо будинок багаторівневий.
4. Фасади будинку, розріз і елементи декоративного оформлення будинку з колоди.
Перш ніж приступити безпосередньо до будівництва, у вас на руках має бути пакет робочих креслень. З чого він повинен складатися щоб в процесі будівництва будинку з колоди вам не довелося відволікатися на вторинне спілкування з архітекторами для уточнення деяких деталей.
По - перше, плани-схеми (горизонтальні розрізи) поверхів із зазначенням розмірів розташованих на них приміщень і кімнат.
По - друге, фасад і вертикальний розріз будівлі з урахуванням всіх основних відміток (рівня низу фундаменту, рівня землі, рівня чистої підлоги, стелі).
По - третє, в пакеті документів повинна бути схема покрівлі.
По - четверте, креслення вузлів конструкції сполучення стін з дерева з підлогою та стелею, опори перекриттів, кріплення покрівлі.
По - п'яте, схема комунікаційних мереж (водопостачання, електропостачання, газопостачання, каналізації). А також повинні бути вказані точки приєднання їх до магістральних лініях.
Шостий документ - пояснювальна записка до вказівок по використанню і розрахунком кількості необхідних матеріалів з дерева.

Металева Покрівля

Метал для Покрівлі

Всі Види Покрівлі

Дизайн Покрівлі

Похилі Покрівлі