Дизайн Покрівлі

Мансардний або ламана дах будинкуУ попередній статті розглядалися загальні поняття дизайну даху, найпопулярніші і довговічні форми дахів для приватного будинку. Сьогодні ми розглянемо найбільш детально, які верхні захисні конструкції будинку використовуються в сучасній архітектурі.

Адже дизайн будинку безпосередньо залежить від обраної Вами форми даху і покрівельного покриття. Зупинимося на незвичайних і складних формах, оскільки двосхилі, вальмовиє і інші популярні типи даху були розглянуті в попередньому матеріалі, та й на інших сайтах інформації по ним предостатньо.

Загальні рекомендації при виборі дизайну даху

При проектуванні і будівництві будинку до вибору даху слід поставитися дуже серйозно. В іншому випадку, на зміну дизайну даху або ремонт буде потрібно дуже багато сил і грошових витрат.

Перше правило: вибираємо дизайн даху раз і назавжди назавжди. Звичайно, ніщо не вічне, але при сучасних можливостях будівництва, можна надовго забути про проблеми з верхньої конструкцією Вашої оселі.

Цікавий дизайн даху будинку SaltboxВибираємо якісне і відповідне дизайну дахове покриття . На сучасному ринку пропонується великий вибір покрівельних матеріалів. При виборі можна звернутися до допомоги професіоналів, які на основі свого досвіду допоможуть підібрати потрібний покрівельний матеріал конкретно для Вашого будинку. Також радимо виділити трохи часу і почитати відгуки по всьому покрівельних матеріалів. Це допоможе при самостійному проектуванні даху.

Пірамідальний дизайн для даху будинкуІ останній, мабуть найважливіший момент, - підбір кваліфікований покрівельних фірм або приватних монтажних бригад. У міру можливості, не економте на будівельних роботах. Обов'язково уточніть, чи є гарантія на роботу і обслуговування покрівлі хоча б протягом 3 років. Якщо у Ваших знайомих є позитивний досвід співпраці з покрівельниками, скористайтеся їхніми рекомендаціями. «Сарафанне радіо» ще ніколи не було зайвим.

Сучасний дизайн даху

У цій частині статті розглянемо, які даху використовуються архітекторами і будівельниками при будівництві сучасного будинку. Детальна інформація в статті «форми даху» на Кровпортале.

Багатьом відомі основні два терміни: плоскі і скатні даху. Але чим більше уваги Ви будете приділяти питанню вибору дизайну цієї конструкції будинку, тим більше дізнаєтеся варіантів для вибору форми даху.

Вишукана дах з дизайном bonnet дизайн арочної даху дизайн арочної даху озеленення покрівлі приватних будинків

Металева Покрівля

Метал для Покрівлі

Всі Види Покрівлі

Схема Покрівлі