Профлист для Покрівлі

ПРОДАЖ профнастилу тимчасово призупинено

Профнастил, по іншому, металопрофіль, профнастил - це оцинковані сталеві листи товщиною 0, 5 - 1 мм, на які методом холодної прокатки нанесені гофри для додання їм більшої міцності. Профнастил незамінний в промисловому, сільськогосподарському та цивільному будівництві. Профнастил може відрізнятися товщиною сталевого листа, його шириною, формою і розмірами гофри, відсутністю або наявністю полімерного покриття і його кольором. Для підвищення естетичності і корозійної стійкості поверх шару цинку на лист для профнастилу може наноситися захисне полімерне покриття різних типів і кольорів. Завдяки своїй надійності, легкості, довговічності і дешевизні профнастил є дуже популярним матеріалом і застосовується повсюдно.
Відповідно до сучасних технологій будівництва швидкомонтованих споруд, спочатку зводиться зварений металевий каркас, потім він обшивається зовні профнастилом, всередині поміщається шар утеплювача, потім слід ще одна внутрішня обшивка профнастилом. Більшість складів, ангарів, цехів промислових підприємств сьогодні будується саме таким способом. Крім того, профнастил використовується в якості покрівельного матеріалу, а також для швидкого зведення недорогих, але досить надійних огороджень.
Для стінових огороджень і перегородок застосовують профнастил з висотою гофри від 8 мм до 44 мм, такий профнастил маркують літерою «С». Для настилу покрівлі застосовується профнастил з висотою гофри починаючи від 44 мм. Такий профнастил маркується літерою «Н» або «К». Зустрічається також маркування «П» - стельовий профнастил, «НС» - профнастил, застосовуваний як для стінових огорож, так і для покрівлі.
Профнастил широко застосовується в якості покрівельного матеріалу. Покрівельний профнастил з полімерним покриттям «поліестер» і, особливо, «матовий поліестер» за красою, міцності, надійності та довговічності нічим не поступається металочерепиці і може з успіхом застосовуватися в індивідуальному і малоповерховому будівництві. Легкість профнастилу дозволяє знизити вимоги до міцності кроквяної конструкції, а також всього будинку в цілому, включаючи фундамент, що дозволяє значно знизити витрати на будівництво. Спосіб кріплення ...

Профлист для Кровли

Профнастил для Покрівлі

Профлист на Покрівлю