Плівка для Покрівлі

ВАЖЛИВО: Плівка монтується логотипом наверх, чистою стороною до утеплювача. ВАЖЛИВО: При укладанні плівки на скатні дахи в утеплених мансардах необхідний подвійний вентиляційний зазор. Він становить 5 см між плівкою і покриттям покрівлі і 5 см між плівкою і утеплювачами. Крок 1.

Наріжте матеріал по довжині покрівлі і покладіть логотипом вгору горизонтальними смугами знизу вгору безпосередньо на крокви так, щоб між утеплювачем і плівкою залишався зазор 5 см. Не допускається укладання плівки впритул до утеплювача. Якщо на даху є ендови і похилі ковзани, то під горизонтальні смуги попередньо змонтуйте смугу вздовж осі коника або ендови.

Нахлест горизонтальних стиків не менше 15 см, вертикальних - не менше 20 см. Вертикальні стики плівки припадають на крокви. Крок 2.

Для відводу стікає конденсату від крокв натягніть плівку з провисання 1-2 см по центру міжкроквяних відстані. Закріпіть Ондутіс RV100 степлером. Стики проклейте двосторонньою стрічкою Ондутіс BL або армованим скотчем.

Підпокрівельний простір повинен вентилюватися. Для цього в підшивці карниза і в зоні коника передбачте вентиляційні отвори для доступу зовнішнього повітря. У разі якщо висота кроквяної ноги дорівнює товщині утеплювача і не дозволяє влаштувати нижній вентиляційний зазор, закріпіть зверху на крокви брусок 5х5 см або змонтуйте один шар теплоізоляції під кроквами. Крок 3.

Закріпіть Ондутіс RV по кроквах антісептірованнимі брусками висотою не менше 3 см. Після чого приступайте до монтажу потрібної для вашої покрівлі обрешітки.

Крок 4.

Щоб закріпити Ондутіс RV на карнизі між крокв, зробіть настил з 2-3 дощок.

Крок 5.

Нижня кромка Ондутіс RV закріплюється на капельником уздовж крайней дошки настилу стрічкою Ондутіс BL. На дахах з ринвами розташуйте жолоб вище крапельника з зазором для вільного доступу повітря під покрівлю. Забороняється заводити Ондутіс RV в ринву.

Крок 6.

Ретельно ізолюйте перетину матеріалу з прохідними матеріалами (грубними трубами, вентиляційними коробами і т.п.). У місці перетину в плівці зробіть розріз у вигляді літери «Н», яка звужується до низу.

Крок 7.

Відведіть верхній і нижній клапани і зафіксуйте на прохідному елементі стрічкою Ондутіс BL або на найближчій горизонтальної частини обрешітки. Бічні відведіть вгору і зафіксуйте на прохідному елементі.

ВАЖЛИВО: підпокрівельного простору має вентилюватися. Для цього в підшивці карниза і в зоні коника передбачте вентиляційні отвори для доступу зовнішнього повітря.

Профіль для Покрівлі

Укладання Покрівлі

Фарба для Покрівлі

Профіль для Покрівлі

Метал для Покрівлі