Утеплення Покрівлі ППУ

утеплення покрівліОсипов Георгій Львович
Головний інженер ТОВ «ППУ XXI СТОЛІТТЯ»

Щільність сировини, регульована вспенивающем агентом, в значній мірі впливає на механічні властивості твердих пінопластів. Наведена нижче таблиця демонструє ряд механічних властивостей ППУ, використовуваного при напиленні на даху.

Механічні властивості пінополіуретану для напилення на даху
Теплопровідність, Вт / (мK):
Стабільність форми,%:
при впливі холодуне більше 2
при впливі теплане більше 5

Температурний діапазон застосування ППУ, напилюваного на плоскі дахи, становить від -60 0С до + 150 0С, а ступінь водопоглинання - близько 2% за обсягом. Вимога до водопоглащением ППУ таке, що вода не повинна проникати вглиб в результаті 8-годинного контакту з матеріалом. Коефіцієнт опору дифузії водяної пари для ППУ складає близько 50.

теплоізоляція пінополіуретаном

володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності. Розрахункове значення ППУ, що застосовується для утеплення та ізоляції дахів, без діффузінно-щільних шарів - 0, 03 Вт / (мК); виміряне значення при температурі +10 0С - не більше 0, 020 Вт / (мК). На зовнішній поверхні шару твердого ППУ утворюється кірка, яка набуває коричневого кольору в результаті впливу ультрафіолетових променів. Така зміна не означає впливу сонячних променів на механічні властивості пінополіуретану. Однак для отримання кращої стійкості до погодних умов слід захищати зовнішню поверхню ППУ від дії ультрафіолетових променів. Таким чином, при покритті дахів ППУ засипається гравієм групи зернистості від 16 до 32 мм завтовшки не менше 5 см або забарвлюється.

Гравій повинен бути попередньо хімічно оброблений (проти появи шкідників і мікроорганізмів), а в крайовій зоні наноситься захисний шар фарби. Для отримання потрібної товщини теплоізоляційного покриття, наноситься декілька шарів ППУ. Метод пошарового реконструкція тепломереж дозволяє виготовити безшовні водонепроникні поверхні.

ремонт покрівлі Image 5 Image 6 Image 7

Укладання Покрівлі

Утеплювач Покрівлі

Утепление Кровли Ппу