Утеплювач Покрівлі

Покрівля - верхній елемент покриття, що охороняє будинок від проникнення атмосферних опадів. Плоскі покрівлі діляться за типом підстави: сталевий профільований лист (надалі профнастил) і залізобетонне перекриття.

Першим елементом покрівельного пирога є шар пароізоляції, що перешкоджає проникненню пари в теплоізоляцію. На пароізоляційний шар (ROCKbarrier) укладаються плити з кам'яної вати ROCKWOOL серії РУФ БАТТС ОТПТІМА для формування теплоізоляційного шару.

Елементом, що захищає весь покрівельний пиріг від дії атмосферних опадів, є гідроізоляційний килим. На сьогоднішній день застосовуються бітумно-полімерні (полімерно-бітумні) матеріали, ПВХ мембрани (ROCKmembrane), системні рішення мембрани, мембрани ТПО.

Головне конструктивна відмінність Експлуатованого покриття - наявність поверх гідроізоляційного шару - захисного. Захист гідроізоляції може забезпечуватися, наприклад, стяжкою з покриттям тротуарною плиткою. При такому рішенні може передбачатися пішохідна зона або кафе.

У цих рішеннях рекомендуємо використовувати плити з підвищеною міцністю на стиснення, а саме плити з кам'яної вати РУФ БАТТС ОТПТІМА, РУФ БАТТС Д ЕКСТРА, РУФ БАТТС Д ОПТІМА, РУФ БАТТС стяжка.

Одношарове теплоізоляційне рішення покрівлі (неексплуатована покриття) c пристроєм стяжки (навантаження до 3 кПа).Одношарове теплоізоляційне рішення покрівлі (яке експлуатується покриття) з вантажем з тротуарних плит в якості баласту.
 1. Несуча залізобетонна плита покриття;
 2. пароізоляція;
 3. Цементно-піщана стяжка, армована металевою сіткою;
 4. Бітумно-полімерний рулонний гідроізоляційний матеріал.
 1. Цементно-піщана стяжка, армована
  металевою сіткою;
 2. Бітумно-полімерний рулонний гідроізоляційний
  матеріал;
 3. Захисний шар з геотекстилю;
 4. Баласт з тротуарних плит.

Установка Покрівлі

Утеплювач для Покрівлі

Профлист для Покрівлі

Всі Види Покрівлі

Метал для Покрівлі