Профіль для Покрівлі

10-річна гарантія алюмінієвий

Оптовий продаж аллюмінієвий профіль для покрівлі. купити кращі


Покрівельна система - це сукупність конструкцій і матеріалів, що забезпечують:

  • герметичність покрівельного простору;
  • необхідні теплотехнічні характеристики будівлі;
  • сприятливий мікроклімат внутрішніх приміщень;
  • відвід, централізований збір дощової і талої води;
  • безпеку людей, які проводять обслуговуючі та інші роботи на даху або знаходяться біля стін будівлі.

Функціональність і довговічність покрівлі залежать від старанності розрахунку системи, якості матеріалів і їх відповідності умовам експлуатації.

Елементи сучасних покрівельних матеріалів для даху

Конструктивно покрівля є верхнім елементом даху, які приймають на себе всі атмосферні дії. Облаштування покрівлі передує організація несучої конструкції - системи крокв, на яку монтуються складові покрівельної системи:

Важливою перевагою покрівлі з тонколистового металу є низька вага конструкції. Це дозволяє здійснювати монтаж покрівельного матеріалу на обрешітку з досить рідкісним кроком (відстань між брусами залежить від необхідної несучої здатності покрівлі). До того ж з'являється можливість знизити навантаження на опорні конструкції (фундамент, стіни) за рахунок використання полегшеної кроквяної системи .

Утепляемся і економимо

Теплопровідність утеплювача визначає кліматичне виконання (теплотехнічні характеристики) покрівельної системи. Необхідні показники досягаються вибором матеріалу потрібного типу і товщини.

Більшість представлених на ринку матеріалів виробляються з стеклоштапельного або базальтового волокна у вигляді рулонів або матів. Товщина - від 30 до 100 мм.

Захисні мембрани: утеплювач працює на всі сто!

Ефективність утеплення залежить від теплопровідності утеплювача, а та, в свою чергу, тісно пов'язана з його вологістю. Зайва вологість призводить до підвищення теплопровідності матеріалу, а отже, витрат на опалення.

Похилі Покрівлі

Матеріали для Покрівлі

Метал для Покрівлі

Профлист для Покрівлі