Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Якщо гідроізоляція покрівлі виконана рідкої гумою, можна не сумніватися - протікання НЕ будеЩоб наочно оцінити можливості покрівельної гідроізоляції рідкою гумою, подивіться на фото.

Це не басейн. Це випробування бітумної гідроізоляції покрівлі з рідкої гуми. Про те, як правильно захистити плоску бетонний дах від протікання, рекомендації, фото і відео приклади на цій сторінці ...

Після того, як підрядник завершив нанесення рідкої гуми і пройшло 4 доби, замовник пролив покрівлю та чекав 3 дня. Вивчали стелю і стіни приміщення під дахом, шукали протікання. Їх не було ...

Бажаєте знати, як зробити правильно гідроізоляцію покрівлі рідкої гумою самостійно? - читайте далі ...

Якщо треба вибрати підрядну організацію, яка професійно зробить гідроізоляцію покрівлі на плоскій бетонній даху будівлі, то будівельні підрозділи з числа авторизованих партнерів ТЕХНОПРОК, працюють у багатьох містах Росії. Гідроізоляція покрівель рідкої гумою в 2004 році ТОВ ТЕХНОПРОКМи надамо контакти найближчого до Вас.

Компанія ТЕХНОПРОК одна з перших в Росії на плоских дахах застосувала нову технологію «рідка гума для гідроізоляції покрівлі». Це було в 2004 році. З тих пір накопичені знання і досвід, якими ТЕХНОПРОК ділиться зі своїми клієнтами.

Якщо ж додатково пофарбувати такий дах спеціальними складами: світловідбиваючої мастикою або гумовими фарбами (про це нижче), то термін служби без ремонту збільшується на 20-30 років.

Рідка гума ТЕХНОПРОК дозволяє швидко і якісно отримати безшовну еластичну мембрану для бітумної гідроізоляції плоскої покрівлі, в тому числі для холодної бетонної даху або активно експлуатується, наприклад, під зелену покрівлю.

Краще бітумна рідка гідроізоляція для покрівлі бетонної даху

Ми пропонуємо резиноподібного покрівельну гідроізоляцію без швів. Ми постачаємо обладнання, матеріали та передаємо технологію.

Прайс лист компанії ТЕХНОПРОК Прийнято рішення виконати ремонт експлуатованої покрівлі рідкої гумою Старе рулонне покриття демонтовано, щоб виконати гідроізоляцію покрівлі рідкої гумою Підстава очищено і підготовлено - можна приступати до гідроізоляції покрівлі рідкою гумою

Пристрій пароізоляції Покрівлі

Гідроізоляція Покрівлі

Гідроізоляція для Покрівлі

Гідро Пароізоляція Покрівлі