Пароізоляція для Покрівлі

Паропроникність, адсорбуючі властивості

Здатність екранувати вологу, забезпечуючи при цьому належний рівень вентиляції підпокрівельного простору, - важливий параметр плівкових мембран. Найкращими характеристиками володіють «дихаючі» дифузні і антиконденсатні плівки, ефективно адсорбує вологу і сприяють циркуляції повітряних мас. Трохи гірше в цьому плані поліпропіленові та пергаміновой паробарьери, а недорогі поліетиленові плівки призводять до виникнення парникового ефекту у внутрішніх приміщеннях.

механічна міцність

Механічна міцність пароізоляції - це її здатність протидіяти деформації при розтягуванні і розриві. До Маломіцні паробарьера відносять поліетиленові мембрани, які вже на етапі монтажу рвуться в точках фіксації до крокв, що призводить до порушення герметичності покрівлі. Більш міцні проліпропіленовие плівки з волокнистої накаткой, але максимальної стабільністю відрізняються багатошарові паробарьери з нетканого текстилю з відбиваючим фольгированним шаром.

Температурний діапазон застосування

Вибираючи в якості пароізоляції для покрівлі недорогу поліетиленову плівку, потрібно бути готовим до того, що під впливом негативної температури вона схильна руйнуватися, втрачаючи свої ізоляційні властивості. Найкраще морозному повітрю протистоїть пергамін, а оптимальною стійкістю до перепадів температур в діапазоні від -40 до +80 градусів Цельсія мають дифузні і антиконденсатні пароізоляційні мембрани Ондутіс.

Гідроізоляція Покрівлі

Гідроізоляція М'якою Покрівлі

Гідроізоляція для Покрівлі