Гідроізоляція М'якою Покрівлі

гідроізоляція м'якої покрівлі

гідроізоляція м'якої покрівлі - Гідроізоляція


Багато сучасні житлові і виробничі будівлі обладнані рулонними бітумними покрівлями , які ще називають м'якими або наплавляемие покрівлі. Рулонний гідроізоляція має термін служби який варіюється від 5 до 25 років. в залежності від виду і якості використовуваної гідроізоляції.

Від надійності та водонепроникності гідроізоляції покрівлі залежить якість і справність даху в цілому і як наслідок затишок в домі. Саме з цієї причини роботи по влаштуванню гідроізоляції дахів слід довіряти тільки перевіреним професіоналам, в іншому випадку Ви ризикуєте просто викинути гроші на вітер і надалі зіткнутися з неприємним ремонтом гідроізоляції. При виборі м'якої рулонної покрівлі необхідно звертати увагу на якість і терміни служби гідроізоляції. Якісну покрівельну гідроізоляцію важко придбати на ринку, краще це робити в спеціалізованих компаніях, які надасть всі сертифікати якості, що підтверджують надійність і відповідність рулонної гідроізоляції.

Сучасна бітумна гідроізоляція покрівлі виготовляється з рулонних бітумних матеріалів, причому бітум використовується модифікований з добавками СБС, АПП - модифікатори, в якості основи застосовується склотканина, поліестер або стеклохолст, що в сукупності забезпечує високу надійність рулонної покрівлі. Монтаж гідроізоляції (приклеювання покрівельного матеріалу) проводиться із застосуванням газових пальників. Монтаж і ремонт м'якої покрівлі вимагає попередньої підготовки підстави покрівлі, як правило підставу обезпилюється і обробляється праймером. В якості основи під рулонну гідроізоляцію покрівлі може використовуватися цементна стяжка, шар жорсткого нанести утеплювача на основі базальтового волокна або ЦСП плита. При цьому основа повинна забезпечувати необхідний ухил покрівлі для того, щоб з усією площі даху вода стікала до водостічних скапперам, слив і воронок. Необхідно також запланувати і шар пароізоляції, яка істотно збільшує термін служби покрівлі і підвищує ефективність теплоізоляції. Слід звернути увагу на те, що в будинках з правильно утепленими покрівлями значно підвищується комфорт і знижуються витрати на опалення.

Гідроізоляція Покрівлі

Гідроізоляція Плоскою Покрівлі

Гідроізоляція для Покрівлі