Пароізоляція для Даху

Вентильоване пристрій даху грає велику роль і взимку, і влітку. У зимовий період така конструкція не тільки збереже тепло внутрішнього приміщення, але і запобіжить обмерзання зовнішнього покриву даху. Так як, завдяки гідроізоляції, покрівельний матеріал не стикається з утеплювачем - між ними є вентильований зазор, а значить, під зовнішнім покриттям не буде утворюватися конденсат теплого повітря. Влітку ж такий пристрій покрівлі врятує від спеки, так як нагріте повітря, піднімаючись вгору, буде виходити через вентильований отвір, несучи з собою тепло нагрітої даху і вологу від утеплювача. Таким чином, утеплювальний матеріал повинен виявитися між гідроізоляцією і пароізоляцією.

Нерідко помилки будівельників дорого обходяться мешканцям будинку. Процес життєдіяльності передбачає виділення парів від приготування їжі, купання, в результаті чого водяні пари проникають в утеплювач даху, що руйнує його теплоізоляційні властивості.

Відсутня пароізоляція и гідроізоляція призводить до утворення цвілі, зволоженню крокв, псування внутрішньої обробки стелі, а також промерзання даху взимку від зовнішньої вологи (сніг, дощ) в результаті її потрапляння під дахове покриття. Сучасні матеріали, що забезпечують пароізоляцію і гідроізоляцію, існують у вигляді плівок. Підпокрівельні плівки бувають гідроізоляційні, пароізоляційні і антиоксидантні. За фізико-технічними параметрами плівки діляться на 3 види:

  • Поліетиленові. Реалізація таких плівок потрібна як при пароізоляції, так і при гідроізоляції;
  • Поліпропіленові. Їх варто застосовувати в основному при гідроізоляції;
  • Дифузійні «дихаючі» мембрани. Використовують виключно для гідроізоляції.

Гідроізоляція для Даху

Пароизоляция для Крыши

Пароизоляция для Кровли

Пароізоляція для Покрівлі