Гідроізоляція для Даху

Гідроізоляція для даху

Гідроізоляція для даху купити в Московській області на Avito

0

Гідроізоляція покрівлі - необхідний захід, який виконує важливу функцію: оберігає крівлю від руйнівного впливу атмосферної вологи і різних водних розчинів. Якщо не провести роботи з гідроізоляції вчасно, то атмосферні опади можуть спровокувати швидке зношення покрівельного покриву, що скоротить термін служби всього даху. Якщо не зробити своєчасну гідроізоляцію, доведеться проводити ремонт всієї покрівлі.

Гідроізоляційні роботи переважно виробляти на етапі будівництва будинку, тоді вжиті заходи допоможуть не тільки продовжити термін служби покриття, але і захистити будівлю в цілому. Крім того, такі додаткові заходи захисту будівлі від вологи при будівництві зможуть заощадити ваші гроші в майбутньому.

Вимоги до гідроізоляції покрівлі

Гідроізоляційні матеріали для покрівлі , які застосовують для виконання робіт, повинні володіти певними якостями:

1. вологонепроникністю;
2. механічною міцністю;
3. еластичністю;
4. теплостійкість.

Крім того, гідроізоляція кріпиться до покрівлі, а точніше, до її основи. Це рятує покриття від сильних поривів вітру.

Одне з необов'язкових, але вельми бажаних вимог - теплосберегающая функція. Поєднання захисту від вологи та холоду в одному матеріалі - ідеальне рішення для вашого будинку.

Підбір матеріалів для гідроізоляції будь-якого виду покрівлі

Дах найчастіше покривається матеріалами з бітуму. Саме це покриття на сучасному будівельному ринку є одним з найбільш поширених і широко використовуваних для гідроізоляції плоскої покрівлі.

Деякий час назад для гідроізоляції будь-якого виду покрівлі використовувалися три основні матеріали: руберойд, пергамін і гідростеклоізол. Тепер вони відходять на другий план, так як на заміну прийшли полімерно-бітумні покриття. Ці рулонні наплавляються, в основі мають не схильні до гниття склотканина або поліестер.

Застосування матеріалів нового покоління для гідроізоляції покрівлі гарантує міцність, надійність і тривалий термін служби даху.
Гідроізоляційні роботи рулонних матеріалів і мастикою проводиться на дахах з ухилом до 60 градусів. Взагалі кут нахилу даху визначає кількість гідроізоляційних шарів, в тому числі кількість шарів армованої мастики.

Гідроізоляція може проводитися при різних підставах даху. Це може бути і дерево, і будь-який метал, бетон. Крім того, покрівельний килим можна класти на старе покриття або шифер.

Гідроізоляція Покрівлі

Пароізоляція для Даху

Гідроізоляція для Покрівлі