Відмінна ерекція від початку і до кінця

У сучасних сексопатологів є чудова новина для чоловіків: імпотенція - не вирок. Тим більше що зараз навіть слова цього не вимовляють, щоб не образити чоловічу гідність. В даний час нездатність почати і продовжити статевий акт через недостатню твердості статевого члена називають еректильною дисфункцією.

Ні чоловіків, у яких завжди, за будь-яких обставин, була б відмінна ерекція від початку і до кінця статевого акту. Буває, статевий орган відмовляється слухатися і тверднути, особливо, якщо чоловік знаходиться в стані перевтоми або стресу, після серйозної хвороби або перебрав з алкоголем. Якщо це буває один раз, то він розуміє, в чому справа. Якщо буває регулярно, то краще йти до лікаря.

У Вас есть есть возможность подобрать и купить лучшие препараты и наборы для поднятия мужского либидо о самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Часто в таких випадках чоловік розуміє, через що у нього нічого не вийшло в ліжку. Але якщо проблеми з потенцією стають регулярними, важливо розібратися з причинами еректильної дисфункції і вчасно зайнятися вирішенням проблеми.

Причини еректильної дисфункції

Вже з віку 30 років близько 35% чоловіків вже мають проблеми з еректильною функцією. Ще років двадцять тому 80% випадків імпотенції відводилося психогенним чинникам і лише 20% - фізіологічних проблем. Зараз психогенні причини займають лише 10-15%. В даний час вивчені багато біохімічні механізми, що впливають на статевий акт, визначено близько 60 медіаторів - хімічних речовин, "запускають" і підтримують ерекцію.

До психологічних факторів відноситься, наприклад, дебютантная форма еректильної дисфункції. Скажімо, не вийшло у хлопця з дівчиною в перший раз, а вона ще й претензії висловила, в наступні рази у нього теж не вийде з-за того, що він буде пригнічений і не впевнений в собі. Також досить часте явище - синдром тривожного очікування невдачі, коли чоловік занадто болісно сприймає тимчасові проблеми з ерекцією, у нього виникає почуття неповноцінності, і при подальших статевих актах він вже переживає, що у нього може не вийти. Одна з ознак психогенної еректильної дисфункції - виникнення нормальної ерекції уві сні або вранці, коли у партнерки менструація або партнерка відсутня, але еректильна функція пропадає, як тільки потрібно починати статевий акт. Психогенні причини краще долати за допомогою психотерапії.

Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Навантаження від ваги покрівлі

Відгуки про металочерепицю