Відмінна ерекція від початку і до кінця

У сучасних сексопатологів є чудова новина для чоловіків: імпотенція - не вирок. Тим більше що зараз навіть слова цього не вимовляють, щоб не образити чоловічу гідність. В даний час нездатність почати і продовжити статевий акт через недостатню твердості статевого члена називають еректильною дисфункцією.

Ні чоловіків, у яких завжди, за будь-яких обставин, була б відмінна ерекція від початку і до кінця статевого акту. Буває, статевий орган відмовляється слухатися і тверднути, особливо, якщо чоловік знаходиться в стані перевтоми або стресу, після серйозної хвороби або перебрав з алкоголем. Якщо це буває один раз, то він розуміє, в чому справа. Якщо буває регулярно, то краще йти до лікаря.

У Вас есть есть возможность подобрать и купить лучшие препараты и наборы для поднятия мужского либидо о самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Часто в таких випадках чоловік розуміє, через що у нього нічого не вийшло в ліжку. Але якщо проблеми з потенцією стають регулярними, важливо розібратися з причинами еректильної дисфункції і вчасно зайнятися вирішенням проблеми.

Причини еректильної дисфункції

Вже з віку 30 років близько 35% чоловіків вже мають проблеми з еректильною функцією. Ще років двадцять тому 80% випадків імпотенції відводилося психогенним чинникам і лише 20% - фізіологічних проблем. Зараз психогенні причини займають лише 10-15%. В даний час вивчені багато біохімічні механізми, що впливають на статевий акт, визначено близько 60 медіаторів - хімічних речовин, "запускають" і підтримують ерекцію.

До психологічних факторів відноситься, наприклад, дебютантная форма еректильної дисфункції. Скажімо, не вийшло у хлопця з дівчиною в перший раз, а вона ще й претензії висловила, в наступні рази у нього теж не вийде з-за того, що він буде пригнічений і не впевнений в собі. Також досить часте явище - синдром тривожного очікування невдачі, коли чоловік занадто болісно сприймає тимчасові проблеми з ерекцією, у нього виникає почуття неповноцінності, і при подальших статевих актах він вже переживає, що у нього може не вийти. Одна з ознак психогенної еректильної дисфункції - виникнення нормальної ерекції уві сні або вранці, коли у партнерки менструація або партнерка відсутня, але еректильна функція пропадає, як тільки потрібно починати статевий акт. Психогенні причини краще долати за допомогою психотерапії.

Вантажоперевезення в інше місто

Мідна покрівля: характеристики і види

Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Навантаження від ваги покрівлі

Відгуки про металочерепицю