Відгуки про металочерепицю

Відгуки про металочерепицю

Відгуки про металочерепицю Андалузія в Першій Покрівельною

Покриття покрівель металочерепицею останнім часом зробило її дуже популярною серед власників приватних будинків. У той же час покриття металочерепиця відгуки власників від самих захоплених до повного розчарування. І причини такого досить банальні. Хтось просто трошки заощадив і не поклав звукоізоляцію при монтажі покриття. Але веди ці витрати, як пише Консультант, «вбивають двох зайців» - зникає звук від шуму дощу і утворення конденсату.

пиріг покритія.png

Хтось просто порушив технологію пристрою покрівлі з металочерепиці, а тепер заявляє про її недовговічності - покриття іржавіє і має патьоки, як пише на сторінках форуму maxprogs в статті Що краще - ондулін або металочерепиця. Виною чомусь вона визначає виробника металочерепиці - ось вітчизняна, неякісна, а ось «знайомий ... порадив іноземного виробника» і стоїть, не іржавіє вже багато років. А як виконувалися роботи, балу чи порушена технологія робіт - скромне мовчання. Адже листковий пиріг покриття досить складний і кожен шар має своє призначення, змінювати конструкцію не варто. Покриття пройшло випробування часом, відповідає нормам і стандартам.
Можна, звичайно порівнювати види покриття, ставити пріоритети, але просто так відгукуватися не варто. Ті, хто сам виконує покрівельні роботи, знає відгуки власників і бачить, що популярність не цього виду падає, а тільки зростає - наприклад, подивіться коментар servis-up на цій сторінці форуму
calgary local business

Заводи металочерепиці

Доставка металочерепиці

Підбір кольору металочерепиці