Заводи металочерепиці

Металочерепиця - один з найсучасніших покрівельних матеріалів, який набирає все більше популярності в Росії через свою здатність швидко пристосовуватися до різких температурних перепадів. Гладка поверхня цієї черепиці дозволяє в осінній період швидко стікати воді, а в зимовий сходити снігу. А стійкість до ультрафіолету робить металочерепицю незамінною і влітку.

Ще одна перевага металочерепиці полягає в її скоєному зовнішньому вигляді.

Найчастіше металочерепиця виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Завдяки профілізації (надання певної форми) листи набувають потрібної жорсткість і естетичну привабливість.

Секрет популярності металочерепиці простий:

- металочерепиця буде покривати ваш будинок цільним листом повторюючи форму ідеально покладеної натуральної черепиці.

- вартість металочерепиці на порядок нижче натуральної.

- завдяки відносно легкій вазі, тільки металочерепиця може бути використана при слабкому фундаменті будинку.

- також необхідно підкреслити здатність металочерепиці підлаштовуватися під колір вашого будинку. Крім стандартних червоних і цегляних квітів, вона буває кольору морської хвилі і навіть рудої.

- з металочерепицею ви можете не турбуватися за безпеку свого здоров'я, тому що зроблена вона з екологічно чистих матеріалів.

- так же достоїнством металочерепиці є простота її монтажу.

- Поєднання преемственной ціни, довговічності та естетичності дозволяють займати металочерепиці лідируюче положення на ринках світу.

Металочерепиця - дуже вигідний покрівельний матеріал, так як її використання дозволяє заощадити не тільки на вартості кроквяної конструкції, але і зменшити витрати на зведення всього будинку, адже важка покрівля зажадала б підвищеної міцності від всієї будови, включаючи фундамент. Монтаж металочерепиці і подальше обслуговування покрівлі не вимагають багато часу і значних зусиль.

Фарба для металочерепиці

Єндова Металочерепиця

Заводы Металлочерепицы

Доставка металочерепиці

Вибір металочерепиці

Фарба для металочерепиці