Єндова Металочерепиця

металочерепицяОдним з надійних матеріалів, чудово зарекомендували себе при створенні покрівлі під час будівництва будинків, є металочерепиця. Велика кількість різновидів даного вироби, а так само їх різноманітна колірна гамма дозволяє використовувати металочерепицю для різних типів покрівлі.

Якісна металочерепиця може послужити практичним прикрасою багатоквартирних житлових будинків, різноманітних промислових будівель, заміських котеджів, магазинів, садових будиночків, бань, всіляких ресторанів і павільйонів. Зупиняючи вибір на ній ви гарантовано купуєте високоякісний покрівельний матеріал, що відрізняється особливою естетикою і здатний ефективно протистояти будь-яких примх природи.

У СПб процес виготовлення здійснюється на основі застосування високоякісної холоднокатаної гарячеоцинкованої стали зарубіжних і вітчизняних виробників. Товщина листа варіюється від 0, 4 до 0, 8 мм. Для додання покрівлі декоративності і додаткового захисту про корозії оцинковану сталь гарантують, після чого страхують і покривають шаром спеціалізованого кольорового полімеру. Якісна металочерепиця покривається такими полімерами як Призма, Поліестер, ПВДФ, Матовий Поліестер, Пурал. Для внутрішнього оздоблення використовується знебарвлений захисний лак.

Так само металочерепиця в СПб виготовляється за допомогою сучасного імпортного обладнання в будь-яких обсягах протягом 7 днів. У число основних типів металочерепиці входять: каскад, монтеррей металочерепиця , супер монтеррей та інші. На виробництві в постійно наявності присутній листи в розмірах : 460, 1160, 2210 і 3610 мм.

Сам виріб виконується від 450 до 8000 мм в точній відповідності з довгою ската покрівельної поверхні. Її вага дорівнює 5 кг. У комплект поставки можуть бути включені: карниз, коник, торцева, ендова, місток, сходи і снегозадержатель. Термін служби такого матеріалу складає близько 50 років з гарантією на 20 років.

Заводы Металлочерепицы

Ендова Металлочерепица

Фінська Металочерепиця

Заводи металочерепиці