Мідна покрівля: характеристики і види

мідна фальцева покрівляМідь - матеріал з унікальними властивостями, що знайшов широке поширення в різних сферах, в тому числі і в будівництві. Він надійний і довговічний, що дозволяє виготовляти покрівлю високої якості. Сьогодні мідний настил зустрічається на дахах історичних архітектурних пам'яток, церков, сучасних суспільних об'єктів, індивідуальних будинків. Привабливість і практичність цього металу зробили його популярним і затребуваним. У чому ж полягають особливості міді? Який буває покрівля з цього матеріалу?

Мідь і її ключові характеристики

Тривалий термін експлуатації мідної крівлі пояснюється особливостями металу. В процесі використання він окислюється, що призводить до виникнення додаткового захисного кулі - патини, що відрізняється екологічною чистотою і привабливим зеленуватим відтінком. Мідна покрівля здатна послужити без ремонту близько 100 років. Окислення матеріалу відбувається протягом не менше 20 років. Цей процес ділиться умовно на три етапи:

  • Відразу після установки матеріал має красивий жовтий колір, що відливає рожевим.
  • Через 1-3 роки окислення робить поверхню матовою, а її колір стає коричневим, переходячи в чорний.
  • Мідна покрівля покривається патиною - смарагдово-зеленою тонкою плівкою, яка має чудовими естетичними і захисними властивостями.

Варто відзначити, що швидкість окислення міді залежить від особливостей клімату. Чим агресивніше середу, тим швидше з'являється патина. Сучасні технології виробництва дозволяють значно прискорити цей процес. Методики примусового старіння мають на увазі використання для обробки міді різних хімічних сполук.

Поширені типи покрівлі з міді

Умовно різновиди мідної крівлі класифікуються на наступні варіанти:

  • фальцевая;
  • шашечна;
  • черепичний.

На сьогоднішній день мідна фальцева покрівля вважається найбільш популярною і поширеною. Її особливість полягає у високому рівні герметичності, що забезпечується за рахунок унікальної технології монтажу . Фальці отримують за рахунок з'єднання окремих елементів шляхом скручування. Вони можуть мати різні параметри: ширина - від 0, 6 до 3 м, довжина - від 1 до 6 м, а товщина - в середньому 0, 8 мм.

М'яка Покрівля Своїми Руками

Морилка для дерева: переваги і види

Металлочерепица Характеристики

Монтаж Покрівлі Своїми Руками

Металочерепиця Характеристики