М'яка Покрівля Своїми Руками

Коли мова йде про м'яку покрівлю, то, як правило, перше, що згадується, це газові балони, пальники та рулонний гідроізоляція.

Гідроізоляція покрівлі великої будівлі, досі саме так, з пальниками на даху, багатьма підрядниками і виконується. Хтось не знає про нові технології, такі, наприклад, як холодну нанесення рідкої гуми. Інші - знають, але все одно працюють "по-старому", тому що замовники вимагає "дешевше, дешевше і ще дешевше". При цьому ніхто намагається не думати, що зниження ціни на матеріали і на роботи з гідроізоляції, зовсім не означає підвищення якості покриття і його довговічність.

Cвоими руками м'яка покрівля з рідкої гуми

Найкраще, коли замовник робіт є власником будівлі, тобто платить своїми грошима, а не чужими (бюджетними, заводськими та ін.). В цьому випадку завжди є розуміння, що краще зараз зробити дорожче і якісніше, ніж кожні 2 роки накочувати зверху новий шар рулонку.

Наприклад, Чебоксарский завод ВАТ «Електроприлад» саме так і вчинив. Влітку 2012 року було придбано спеціальне обладнання і рідка гума. Роботи по ремонту м'якої покрівлі кількох корпусів підприємства проводило власне підрозділ заводу. Вийшло добре. Покрівля не протекли ні восени ні наступної весни.

У 2013 році на заводі не тільки продовжили ремонт власних дахів рідкої гумою, а й стали надавати послуги з гідроізоляції рідкою гумою в Чебоксарах. Прочитати детальніше про досвід заводу Електроприлад можна на сторінці сайту про гідроізоляцію рідкої гумою в Чувашії.

Ремонт і монтаж м'якої покрівлі своїми руками однокомпонентной рідкої гумою

Але не завжди плоска покрівля - це тисячі і десятки тисяч квадратних метрів. Зараз розповімо, яким чином зробити м'яку покрівлю своїми руками з рідкої гуми без обладнання.

Для цих цілей використовується рідка гума ручного нанесення. Це холодна бітумно-полімерна мастика на водній основі (торговельні марки Еластопаз і Еластомікс). Ще її називають однокомпонентна рідка гума.

А для того, щоб покриття покрівлі виглядало більш естетичним, а також для того, щоб воно не нагрівалася під сонцем і краще протистояло УФ, поверх можна нанести тонкий фарбувальний шар акрил-полімерної покрівельної гідроізоляційної мастики МастерРуф. Цю мастику також називають в Росії біла або кольорова рідка гума.

Монтаж Кровли Своими Руками

Мягкая Кровля Своими Руками

Покрівля Своїми Руками

Монтаж Покрівлі Своїми Руками