Монтаж Покрівлі Своїми Руками

Пристрій покрівлі можна здійснювати десятками різних способів. Якісь матеріали стають модними і потім втрачають свою популярність, а якісь міцно входять на ринок і з кожним роком все впевненіше закріплюють за собою першість. Сьогодні мова піде про фальцевой покрівлі.

Що це?

Під назвою фальцевой об'єдналися такі різновиди покрівлі:

- мідні;

- з листової сталі;

- з оцинкованої сталі.

Покрівлі зі сталі можуть бути з полімерним покриттям або без нього. З'єднання окремих елементів такої покрівлі відбувається за допомогою фальців (пазів). Фальцеві покрівлі вважаються найнадійнішими серед всіх інших різновидів. Від якості вихідного матеріалу залежить термін експлуатації крівлі.

Пристрій Фальцева покрівля герметична, що гарантовано правильно зробленим пазлом. Кріплення елементів покрівлі до решетування роблять кляммерами, які приховані під поверхнею аркуша. Клямери з краями листів покрівлі загортають за допомогою спеціальної машинки в фальц. 0dkis q04xccЗавдяки такому чудовому з'єднанню, технологія влаштування стала доступна для скатних дахів і складних профілів дахів .

Зовнішній вигляд цієї покрівлі чудово вписується в архітектуру під старовину і сучасний ландшафт міста. Фальцеву покрівлю монтують під час будівництва нових будинків і використовують при реконструкції старих будівель.

Монтаж
Для пристрою крівлі потрібна обрешетка з кроком 25 см, виготовлена з брусків, або суцільне підставу. Ухил крівлі повинен бути не менше десяти відсотків. Щоб облаштувати покрівлю з меншим ухилом, необхідно суцільне підставу і герметики в фальці. Для жорсткої покрівлі потрібно укладати гідроізоляційний шар. Сполучні деталі, використовувані для монтажу покрівлі, повинні бути з оцинкованої сталі.

Плюси крівлі з металу: практично безшумне пристрій; ідеальний варіант для покрівлі будь-якої конфігурації і ухилу; можливість вибору кольорової палітри і товщини листа.

Фальцева покрівля відмінно поєднується не тільки з будь-яким стилістичним рішенням оформлення стін, але і з облаштуванням, ландшафтним дизайном двору. Для оформлення прибудинкової території відмінно підійде тротуарна плитка її колірну гамму можна підбирати, виходячи з кольору будинки, переважаючих тонів ландшафтного дизайну.

М'яка Покрівля Своїми Руками

Монтаж Кровли Своими Руками

Покрівля Своїми Руками

Монтаж Даху Своїми Руками