Металочерепиця Характеристики
Уявіть собі черепицю - цей красивий покрівельний матеріал народжує асоціації домашнього тепла, затишку і акуратних будиночків в німецькому стилі. Сьогодні порадувати себе чудовою покрівлею може кожен, завдяки присутності на сучасному ринку металочерепиці.
З'явившись вперше в кінці 80-х років минулого століття, цей високотехнологічний матеріал заслужено завоював провідні позиції на ринку покрівельних матеріалів. Металочерепиця об'єднала в собі функціональні і естетичні достоїнства натуральної черепиці з досягненнями сучасних технологій. В результаті будівельний ринок отримав універсальний покрівельний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками і можливістю реалізації самих нестандартних дизайнерських рішень.
Що таке металочерепиця і як її виробляють
Металочерепиця являє собою листи стали (0, 4 мм - 0, 8 мм), які покриті з двох сторін захисним шаром цинку, додатковим антикорозійним покриттям і грунтовкою. На їх лицьову сторону зазвичай наносять полімерне покриття, а внутрішню покривають лаком (хоча буває і двостороннє полімерне покриття). Така серйозна багатошарова обробка робить металочерепицю стійкою до впливу руйнуючих факторів: погодних умов (наприклад, ультрафіолетових променів), корозії, перепадів температур і ін. Форма черепиці цим заготівлях надається їх подальшої штампуванням на спеціальному обладнанні. У підсумку виходить профіль, який імітує натуральну черепицю. Залежно від обладнання, технології та призначення, металочерепиця в Києві може мати різну висоту «хвилі», габарити і т.д.
Де застосовується металочерепиця
Металочерепиця є оптимальним покрівельним матеріалом, застосовуваним повсюдно, як в мало-, так і в багатоповерховому будівництві. Її використовують при реконструкції старих дахів і будівництві нових споруд будь-якого типу: громадських, житлових і промислових будівлях, торгово-розважальних комплексах, логістичних та офісних центрах. Особливою популярністю металочерепиця користується при зведенні котеджів і заміських будинків. При укладанні металочерепиці важливо дотримання певного кута ската даху / поверхні - він повинен становити від 12 º до 60º. Зазвичай разом з металочерепицею поставляється комплект деталей для її монтажу.