Металочерепиця з Покриттям

пурал

Ціни на металочерепицю Pural®

(*) Ціна дійсна тільки в московських офісах продажів.

Покриття Pural® було розроблено фахівцями компанії Раутарууккі (Ruukki) в 90-х роках і на сьогоднішній день визнано кращим з пропонованих на ринку. Pural® є товарним знаком, зареєстрованим на ім'я Раутарууккі Ойй (Rautaruukki Oyj), в тому числі щодо «плакованих листових металів» в Росії: рег. № 171539, пріоритет від м і всіх товарів і послуг по 2, 6, 40 класів МКТП в багатьох країнах Європи: МР № 902085, дата реєстрації від м Водостічні системиКомпанія БУДМЕТ зазначає, що покрівельні матеріали з цим покриттям, що реалізуються під даним брендом, широко відомі і асоціюються у споживачів у всьому світі з високоякісними холоднокатаними сталями з синтетичним покриттям.

пурал

Пурал (Pural®) - покриття на основі модифікованого поліамідом і акрилом поліуретану. Акрил забезпечує високу міцність. Поліамід надає стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Дане покриття оптимально по поєднанню ціни і якості. Металочерепиця з поліуретановим покриттям легко витримує вплив солоного морського повітря або кислотних дощів, а також стійка до механічних пошкоджень - легко обробляється, ріжеться і не дають мікротріщин на згинах при низьких температурах.

Розпродаж металочерепиціХарактеристики:

  • Шовковисто-матова поверхня.
  • Товщина покриття - 50 мікрон.
  • Термін служби - до 50 років.
  • Гарантія - 15 років.

Pural для зовнішнього застосування

Покриття Pural® розроблено спеціально для покрівель та водостічних систем. Чудовий матеріал для крівлі.

Легко структурована поверхню покриття добре витримує механічний знос і ультрафіолетове випромінювання. Покриття добре піддається обробці в виробничому процесі і має відмінну корозійну стійкість.

Пофарбовані листові стали виробляються відповідно до стандарту EN 10169-1.

Об'єкти застосування:

  • покрівля
  • стінові панелі
  • захисні гідроізоляційні матеріали

Властивості покриття Pural

Pural - це покриття на основі поліуретанової смоли з товстим шаром зносостійкого грунтовки. Прекрасні властивості покриття роблять можливим виробництво будівельної продукції з тривалим терміном служби.

Металлочерепица Текстура

Металочерепиця Характеристики

Металочерепиця Відгуки

Металочерепиця Розміри Ліста

Металочерепиця Текстура