Металочерепиця Розміри Ліста

Покрівля з металочерепицікількість цинку

Виробник стали

Металочерепиця - це легке сучасне покрівельне покриття, відносно дешеве і міцне. Листи виготовлені з коррозіоустойчівой оцинкованої сталі з кольоровим напиленням. У продажу величезний асортимент матеріалу в широкій гамі відтінків - перетворити свій будинок, надати йому яскраву індивідуальність не складе труднощів.

переваги металочерепиці

На ринку будматеріалів представлено безліч покрівельних покриттів, від звичного всім руберойду до сучасної гнучкої черепиці на основі скловолоконних композитів. Всі вони мають свої переваги і сфери застосування. Але металочерепиця протягом багатьох років утримує лідерські позиції за рівнем продажів, і це пояснюється декількома причинами:

  1. Мала вага. Ця характеристика дає відчутну фінансову вигоду. Вам не доведеться посилювати кроквяні конструкції, значить, вдасться заощадити на пиломатеріалах. Легкість металочерепиці для покрівлі спрощує транспортування і монтаж, дозволяє відмовитися від дорогих послуг підйомної і вантажний спецтехніки.
  2. Міцність. На відміну від рулонних і гнучких матеріалів, металочерепиця стійка до механічних пошкоджень. Її вкрай складно подряпати і практично неможливо зламати. Високі технічні характеристики говорять і про хорошу несучу здатність матеріалу.
  3. Естетичність. Металочерепиця надає даху закінчений, акуратний вигляд. Будинок виглядає просто розкішно. Підбираючи оригінальні колірні поєднання, дизайнерам вдається за допомогою покрівельного покриття надати навіть невеликого будовою багатий, респектабельний вигляд. Насиченість фарб зберігається довго, матеріал не вигорає на сонці.

Яку металочерепицю вибрати

Різні види матеріалу мають різну вартість за м2, але ціновий діапазон не дуже великий. Тому для раціонального вибору потрібно оцінювати не тільки бюджет, виділений на покрівлю, а й характеристики листів.

Колір. Каталог RAL пропонує близько 90 відтінків, тому будь-які ваші дизайнерські ідеї можна легко втілити в життя.

Металлочерепица Размеры Листа

Металочерепиця Розрахунок

Металочерепиця з Покриттям