Металочерепиця Поліестер

Наша компанія є дилером основних світових виробників металочерепиці. Великий вибір металочерепиці за розумними цінами тут.

Сумніваєтеся? Телефонуйте!
Наш менеджер допоможе Вам вибрати металочерепицю

У цій статті ми розповімо Вам, як правильно вибрати і купити металочерепицю.

Металочерепиця приваблює російського покупця порівняно недорогою ціною, простотою монтажу, довгим терміном служби (близько 40 років), гарним зовнішнім виглядом, що імітує натуральну черепицю, яка популярна в Європі, різноманітністю покриттів, багатою гамою кольорів. Найпоширеніший профіль металочерепиці безсумнівно є монтеррей.

Металочерепиця з профілем монтеррей має довжину хвилі 35 см.На сьогоднішній день в Росії металева покрівля в різних її проявах є найпоширенішим матеріалом, починаючи від оцинкованого листа і закінчуючи елітними алюмоцинкових сплавами і міддю.

З усього цього розмаїття покрівельних матеріалів левова частка продажів випадає на металочерепицю, як вітчизняного, так імпортного виробництва. Останнім часом найчастіше зустрічаються такі марки як Grand line (Росія), Ruukki (Фінляндія), MERA SYSTEM (Швеція), Металлпрофіль, Інтерпрофіль і тд. Як бачите вибір є, тому купити хорошу металочерепицю сьогодні нескладно! Було б на що :)

Роль захисту від корозії і декоративну функцію беруть на себе спеціальні шари

шар цинку запобігає від корозії металу і служить основою для нанесення фізична хімія.

пасивуючий шар служить захистом від корозії при пошкодженні інших верств і не дає листу накопичувати статичну електрику.

грунтуючий шар створює якісне підстава для нанесення полімерного покриття.

На завершальній стадії наносяться різного роду полімерні покриття, який захищають металочерепицю від впливу сонячних променів і впливу температури навколишнього середовища, а також надають металочерепиці небхідно забарвлення. Вид полімерного покриття в основному визначає ціну металочерепиці.

По довжині листи випускають в двох стандартах

- кожен аркуш. Вироблені і упаковані на заводі листи, завжди є на складі, довжиною 0, 45м, 1, 2м, 2, 2м, 3, 6м

- листи «під розмір». Випускають до 6 метрів, мінімальна довжина - 0, 5 м. Довжина підбирається в залежності від геометрії даху, листи нарізаються на заводі, крок нарізки дорівнює довжині черепичної хвилі (зазвичай 300-400мм)

Листи випускають товщиною 0, 45мм; 0, 5мм; 0, 55мм; 0, 8мм. Висота профілю - 15 мм, 18 мм, 23мм

Металлочерепица Полиэстер

Металочерепиця Відгуки

Металочерепиця Текстура

Металочерепиця з Покриттям