Покрівельні матеріали

Покрівельна металочерепиця ціниЗа низькою ціною, які ви можете купити в наших офісах продажів по Москві і області. Телефонуйте, і наші менеджери допоможуть Вам підібрати необхідний вид покрівлі для даху, колірні рішення, а також запропонують найвигідніші ціни за квадратний метр. Пропонована нами покрівля представлена найвідомішими виробниками покрівельних матеріалів, офіційними дилерами яких ми є.

покрівля

  • (Інтерпрофіль, Метал Профіль, ТАКОТТА, Grand line, Mera System, Pelti ja Rauta)
  • (Katepal, Ruflex, Shinglas, CertainTeed, Tegola, Tilercat, Iko, Икопал, Сіпласт)
  • (ABC, Cottosenese, Maruso, Erlus, Креатон, Braas, Tondach)
  • (Roser, Metrotile, Decra, Luxard, Tilcor)
  • (Покрівельні бітумні листи)
  • (Бітумна черепиця - імітація натуральної покрівлі)
  • (МП-20, Grand line, Інтерпрофіль)
  • Braas, Забудова, Baltic Tile

ОндувіллаМеталочерепиця

Металочерепиця, завдяки своїм відмінним споживчими властивостями, є досить поширеним і затребуваним покрівельним листовим матеріалом для малоповерхового і капітального будівництва.

Таку покрівлю для даху відрізняє надійність і довговічність, екологічність, простота монтажу, вигідне співвідношення ціна / якість, а також багатий вибір колірних рішень.

Металочерепиця не деформується під дією високих температур, не схильна до вицвітання і зміни колірних відтінків. Важливим фактором цього покрівельного матеріалу, безумовно, є його вартість. Ми пропонуємо доступні ціни на металочерепицю наступних виробників: Takotta, Інтерпрофіль, Pelti ja Rauta, Grand line, Метал Профіль і Mera System.

Цементно-піщана черепицяОндулін покрівельний

Ондулін є легкі, шорсткі, хвилясті і міцні листи, одержувані методом пресування і насичення бітумом органічних волокон.

Зовнішня поверхня матеріалу покрита смолою і мінеральними пігментами, в якості наповнювача - мінеральні речовини. Ондулінскладається з мінеральних наповнювачів і гуми, які надають ондулін гнучкість, міцність і привабливий зовнішній вигляд. Такі бітумні листи для даху відрізняє хороша стійкість до різних кліматичних умов і біологічного впливу грибів, мікроорганізмів, виключена поява цвілі і загнивання.

Не висока вартість листа ондуліна - це далеко не єдина його перевага. Середня роздрібна вартість ондулина влітку 2012 року становила 390 руб за квадратний метр.

Гнучка черепиця - м'яка покрівля

Гнучку черепицю називають також м'яка черепиця, бітумна, м'яка покрівля, гонтовая плитка, покрівельна плитка. М'яка покрівля має в своїй основі нетканого матеріалу: стеклохолст, органічна целюлоза - повсть.

Ондулін для покрівлі Гнучка черепиця - матеріал для покрівлі Покрівельні матеріали - натуральна черепиця Композитна черепиця купити в Москві

Метал для Покрівлі

Профлист на Покрівлю

Як Зробити Покрівлю

Покрівля Перм

Покрівля Своїми Руками