Покрівля Перм

Компанія ТЕПЛОДОМ займається поставками покрівельних матеріалів з 2006 року, будучи дистриб'ютором провідних виробників матеріалів для скатної покрівлі.

У нас Ви зможете придбати різні види покрівельних покриттів по відмінним цінами.

  • Металочерепиця (М28, RUUKKI, металопрофіль, Finnera-Ruukki, Adamante-Ruukki)
  • (Brai)
  • (Terra Plegel, Metrotlile, Luxard, Decra)
  • наші фахівці зроблять розрахунок матеріалів
  • запропонують Вам наші найкращі цінові умови
  • в разі необхідності наша компанія зробить монтаж покрівлі

Щоб захистити будинок від опадів потрібна покрівля. Найголовніше при монтажі покрівлі - це зведення її з правильним ухилом і забезпечення гідроізоляційного покрівельного шару.

Правильний монтаж покрівлі захистить Ваш будинок від будь-яких зовнішніх впливів. Дуже важливо, щоб взимку покрівля зберігала в будинку тепло, а влітку забезпечувало прохолоду. Облаштовуючи покрівлю, потрібно не забувати і про вентиляцію мансардних приміщень.

вибір покрівлі

Сьогодні вітчизняні і зарубіжні виробники пропонують широкий вибір матеріалів для покрівлі - від доступних за ціною і до елітних. Однак ціна не завжди є основним визначальним критерієм при виборі покрівлі.

Іноді придбання дорогого покрівельного матеріалу може бути абсолютно не виправданим, і навпаки, вибір бюджетного варіанту дасть прекрасний результат. При виборі покрівлі важливо орієнтуватися на сукупність кількох критеріїв - тільки в цьому випадку покупка з більшою часткою ймовірності виявиться вдалою.

Тип споруди і естетика

Для якого типу будівлі передбачається придбання покрівельного матеріалу: житлового котеджу в межах міста, невеликого дачного будиночка, прибудови у вигляді лазні (сауни) або приміщення господарського призначення? Визначившись з відповіддю на це питання, можна приступати до вибору покрівельного матеріалу. Природно, що для котеджу або житлового будинку велике значення має естетичний фактор, тому що зовнішній вигляд даху багато в чому формує весь екстер'єр будівлі. Також важливий і питання довговічності.

Кровля Дома

Кровля Фото

Кровля Пермь

Мансардні Дахи

Пиріг крівлі