Перекриття, дах, покрівля

Черепична покрівля фото

Черепична покрівля, види черепичної покрівлі, пристрій і монтаж

0

Після установки крокв негайно приступають до спорудження покрівлі з тим, щоб дерев'яні конструкції не встигли намокнути від дощу. Кращий час для покрівельних робіт - погожі літні дні, коли тепло і сухо. Пристрій рулонних покриттів, пов'язане із застосуванням мастик, взагалі можливо тільки при абсолютно сухій погоді.

Вибір типу покрівлі - справа серйозна. Тут важливі багато факторів. Одні з них - ухил даху (її крутизна), який може змінюватися в значних межах - від 0 ° до 60 °. Це залежить від природних умов в даній місцевості (снігові і вітрові навантаження), типу будівлі (житловий будинок, споруда), архітектурних вимог і традицій, нарешті, -від особистих смаків.

Не останню роль відіграють міркування економічності первинних і експлуатаційних витрат. При цьому треба врахувати такий момент: чим більше кут нахилу даху, т. Е. Чим вона вище, тим вона дорожча, оскільки збільшується витрата матеріалів на її спорудження (в тому числі і на покрівлю). Але, з іншого боку, висока покрівля вимагає меншого догляду, оскільки на крутих схилах не затримуються сніг і вода, тому вона краще зберігається і, отже, довше служить. Крім усього іншого, гостроверхий дах створює виразний архітектурний вигляд будинку.

Але крім перерахованих міркувань (і навіть незважаючи на них), вирішальним фактором при виборі типу покрівлі може виявитися відсутність у продажу уподобаного вами покрівельного матеріалу. На жаль, буває і таке.

Грамотно зроблена покрівля сприяє доброму стані не тільки даху і горищного перекриття, але також стін і фундаментів будинку.

Якою ж має бути ідеальна покрівля? Перш за все - довговічною (міцної, що не згорає), легкої і водонепроникною. І ще - недорогий і зручною в пристрої.

Треба визнати, що в даний час поки немає ідеальних покрівельних матеріалів, що володіють всіма перерахованими якостями в повній мірі, придатних для будь-яких умов, та до того ж недорогих. Існуючі види покриттів лише в різного ступеня і далеко не завжди відповідають необхідним вимогам. Тому, щоб краще в них розібратися, ближче познайомимося з деякими найбільш поширеними покрівельними матеріалами, причому не будемо розглядати такі традиційні, але застарілі ...

Матеріали для Покрівлі

Пароізоляція для Покрівлі

Профлист на Покрівлю

Профлист для Покрівлі