Фальцева Покрівля Ruukki

Фальцеві покрівлі - це металеві покрівлі з листової і рулонної оцинкованої сталі, як з полімерним покриттям, так і без нього, а також покрівлі з кольорових металів, в яких з'єднання окремих елементів покриття (картин) виконані за допомогою фальців.

Сьогодні фальцеві покрівлі в основному монтуються за технологією пристрою подвійного стоячого фальца. Фальцевої з'єднання металевих листів - це рішення, що минув випробування часом, естетичне і забезпечує герметичність покрівлі. Відсутності протікання сприяє прихована система кріплення, без наскрізних отворів в покрівельний матеріал і відмова від пристрою поперечних швів лежачих фальців, які є найменш надійним вузлом металевої покрівлі . Освічені фальцами ребра забезпечують додаткову жорсткість покриття і задають напрямок стоку води і сходу снігу.

Фальцева покрівля Ruukki Classic A

Фальцева покрівля Ruukki ClassicФальцева покрівля Ruukki Classic A (Класик А) - це фальцева покрівля, імещая сучасний і стильний вигляд. Вона проста і зручна в монтажі, і має прекрасні зовнішні характеристики. Наприклад, при монтажі, по карнизах немає необхідності вкручувати шурупи.

Фальцева покрівля Ruukki Classic A (Класик А) виробляється із сталі з полімерним покриттям Polyester (Поліестер) і поставляється з гарантією 30 років на технічні та 10 років на естетичні властивості.

Фальцева покрівля Ruukki Classic C

Фальцева покрівля Ruukki Classic C - це високоякісне сталеве дахове покриття, котороя точності нагадує традиційну фальцевую покрівлю, але в той же час має сучасний і стильний вигляд. Вона чудово поєднується з різними архітектурними стилями, підходить для покрівель з малим ухилом.

Фальцева покрівля Ruukki Classic C виробляється зі сталі з покриттям Пурал і Матовий пурал, і поставляється з гарантією строком 50 років на технічні та 20 років на естетичні властивості.

Фото крівлі Ruukki Classic A, Classic C

Фальцева покрівля Ruukki Classic B

Фальцева покрівля Ruukki Classic B (Класик Б) - це фальцева покрівля, імещая сучасний і стильний вигляд. Вона проста і зручна в монтажі, і має прекрасні зовнішні характеристики. Наприклад, при монтажі, по карнизах немає необхідності вкручувати шурупи.

Фальцева покрівля Ruukki Classic Фальцева покрівля Ruukki Classic Фальцева покрівля Ruukki Classic Фальцева покрівля Ruukki Classic

Металева Покрівля

Фальцевая Кровля Ruukki

Дизайн Покрівлі

Схема Покрівлі