Дах Лазні Своїми Руками

Будівництво будь-якої будівлі своїми руками досить трудомісткий процес, що вимагає граничної уваги і точності. Будь-яка, на перший погляд, дрібниця може серйозно порушити функціональність всієї конструкції. Так, від будівництва даху лазні залежить не тільки її зовнішній вигляд, довговічність, а й як вона буде протистояти впливу навколишнього середовища, а також зберігати жар і пар.

Які бувають даху

Перш ніж розібратися, як зробити дах на баню, треба визначитися, яка дах вам підійде. Дахи бувають:

  • плоскі,
  • односхилі,
  • подвійні без горища,
  • подвійні з горищем.

234234Плоскі дахи на більшій частині Росії не встановлюють в силу кліматичних умов і не раціональності, але при бажанні забудовника цілком припустимі й прості в установці.

Односхилі даху частіше роблять на літніх спорудах. Їх зведення вимагає менше капіталовкладень. Такі дахи зручні, якщо приміщення лазні розташовується поруч з іншим об'єктом, наприклад, житловим будинком. Ще одна перевага стосується любителів садівників: така дах не затемнює ділянку і її будівля дозволяє зберігати і сушити фрукти і овочі.

34534Двосхилий дах на баню своїми руками без горища виглядає більш розкішно, ніж односхилий, але більше підходить для літніх лазень.

Двосхилий дах з горищем вимагає більше зусиль і точності, але результат того вартий. При дотриманні всіх необхідних вимог до забудови, такий дах прослужить дійсно довго і дозволить захистити баню від негативного атмосферного впливу.

Горище створює повітряну подушку між лазнею і зовнішнім середовищем, завдяки цьому перепад температур відчувається не дуже сильно і матеріали служать довше.

До того ж, горище використовується або як господарське приміщення, або як розважальне. Там встановлюється, наприклад, більярд або обладнується місце для сушіння банних віників.

Варіанти покриття даху

Як побудувати дах лазні правильно? Для цього в першу чергу вибирається подходящеепокритіе.

45723 bffbxf


secured loan rates

Монтаж Даху Своїми Руками

Робимо Дах Своїми Руками

Каркас Даху Своїми Руками