Робимо Дах Своїми Руками

публікації

Публікацій: 111

До кінця зими залишилося півтора місяці, і потроху настає час подумати, чим краще зайнятися на дачі з приходом весни, щоб вона не застала нас зненацька. Давайте сьогодні поговоримо про зливової каналізації на заміській ділянці.

Її необхідність складно переоцінити: завдяки їй вода не підтопить будинок, на території вашої ділянки буде сухо і затишно. Головна частина ливневки - дренаж, хоча я відразу скажу, що якщо треба зробити зливову каналізацію "на місяць" - то можна і без нього. Але потім братися за дренаж доведеться в будь-якому випадку.

Зупинимося на цьому трохи докладніше. Дренаж може бути кільцевим, пластовим, головним, і всі ці різновиди мають свої особливості. Будь-дренаж закінчується резервуаром. Скільки резервуарів буде на ділянці - вирішувати вам, тобто, господареві заміського будинку.

Об'єднує майже всі види дренажів одне: закінчуються вони об'ємними резервуарами, яких може бути стільки, скільки вирішить сам господар, але не менше 4.

Крім підземної, у ливневки є і надземна частина , яка не менш важлива. Це водовідведення, його завдання - збирати воду з даху і передавати її далі, в зливовий стік. Створюючи водовідведення, слід подумати, чи буде він підземних або надземних.

Виготовлення системи водовідведення дощової вологи

З інструментів вам знадобиться перфоратор, молоток з цвяхами, мастика і толь, а також плоскогубці. Ну і звичайно - сама конструкція з того матеріалу, з якого ви будете робити вашу ливневку.

Надземна частина ливневки створюється наступним чином: по даху простягається жолоб, який виводиться по ребру будинку і відводиться в підготовлений стік. Так, забула згадати: матеріалом для створення надземної частини можуть послужити метал, пластмаса або азбест. Найкраще, звичайно, використовувати пластмасу: її простіше монтувати, і до того ж вона може мати будь-яким бажаним дизайном. Однак, по міцності метал перевершує пластмасу, а про декоративні властивості я взагалі мовчу. Азбест між ними десь посередині: він не такий міцний, як метал, і не такий красивий, який може бути пластмаса.

Сам водовідведення складається з 3-х частин: жолоби, воронки і стоку. Не робіть стік в бік будинку. З'єднання прокладайте толем, а на відкритих ділянках промазуйте мастикою.

Побудувати Дах Своїми Руками

Покрівля Своїми Руками

Як Зробити Дах Своїми Руками

Монтаж Даху Своїми Руками