Дах своїми руками

Єреванський критий ринок зносять!  Вважають подією місяця на erevanlive.wordpress.com

Будівельна компанія, що здійснює капітальний ремонт єреванського критого ринку, знесла декілька залізобетонних арок зводу і частина даху. А всередині прибрані чотири красиві кутові сходи, що ведуть до ...

0

Перше, що кидається в очі ще до наближення до споруди - це дах. Ця частина будинку грає першорядну роль в загальному дизайні, а також призначена для захисту будови і його мешканців від погодних факторів (опади, вітер), від сезонного і добового перепаду температур, від космічного та теплового випромінювань, від шуму і шкідливих речовин, які осідають на поверхню з атмосфери (вихлопні гази, викиди з підприємств). Правильно спроектована дах не боїться конденсату і пожежі і протистоїть навантаженням (будь то покрівельники або сніжний наст). Для цього важливо підібрати матеріал покрівлі та форму даху.
Найбільш успішними вважаються вальмовиє і полувальмовиє даху з чотирма скатами. А матеріали покрівлі - м'яка черепиця, шифер, єврошифер або ондулін. Перед тим, як крити дах необхідно встановити обрешітку під профнастил, виконуючи по інструкції всі дії, в тому числі кріплення крокв до мауерплату і монтаж сендвіч-димоходу для виведення продуктів згоряння з печей камінів.
Гарна дах прекрасно вентилюється, шумо-, тепло- і гідроізолювати, стійка до механічних пошкоджень, довговічна, приваблива зовні а експлуатація не викликає труднощів. Під такими дахами зазвичай облаштовують житлову зону - мансарду.

Дах Своїми Руками

Крышу Своими Руками

Дахи Будинків

Дах Своїми Руками Фото