Дах своїми руками

З настанням зими у власників котеджів і заміських дач виникають проблеми, пов'язані з прибиранням снігу з дахів. Це важливий процес, яким не можна нехтувати, оскільки снігові маси надають сильне навантаження на кроквяну систему і призводять до деформації покрівельного матеріалу. При весняної відлиги сніг перетворюється в брили льоду, які можуть зірватися з даху, пошкодивши жолоби для зливу води і інші елементи фасаду.

Інструкція по очищенню дахів від снігу

Як і будь-яке заняття, клінінгові роботи мають специфічні особливості. Для їх проведення Вам знадобиться теплий одяг, неслизькою взуття, канат і інструменти. Отже, як правильно прибрати сніг з даху своїми руками ? Керуйтеся наступною інструкцією:

  1. Одягніть зручний одяг, що не утрудняє рухів. Речі повинні бути легкими, але теплими. Тоді ви не замерзнете і зможете вільно пересуватися по даху. Віддайте перевагу нескользкой взуття. Наприклад, це можуть бути черевики з шипами на підошві.
  2. Почніть очищення снігу з збивання бурульок. Для цієї мети використовуйте довгу рейку. Чи не стукайте сильно по бурульок, оскільки Ви можете пошкодити водостічні жолоби.
  3. Обов'язково подбайте про страхувальних пристосувань, тому що прибирання снігу з дахів - небезпечне заняття, що вимагає забезпечення заходів безпеки. Використовуйте товсту мотузку. Обмотайте її навколо пояса, а інший кінець зафіксуйте за трубу.
  4. Надійно встановіть сходи, по якій Ви будете залазити на дах будинку. На покрівлі з великим ухилом використовуйте металеву драбину з зачепами на кінцях і з шириною щаблів не менше 40 см. Її укладають на скат, фіксуючи на коньковом переломі.
  5. Спочатку очистіть сніг з краю даху. Планомірно пересувайтеся вище і вище. Дотримуйтеся саме такої послідовності дій. В іншому випадку, величезні завали, що утворилися на краях покрівлі, очистити буде дуже складно. Очищуйте снігу акуратно. Якщо у покрівлі м'яке покриття, Ви її можете пошкодити. Тоді дах почне протікати.
  6. Після завершення робіт відчепите кінець товстої мотузки і зійдіть по сходах. Перекидали сніг, скинутий з даху, подалі від будинку. Навесні він розтане і вода потрапить в підвал.

Підготовка даху до зими

Дах Своїми Руками

Крышу Своими Руками

Дахи Будинків

Дах Своїми Руками Фото