Дах Своїми Руками Фото

Двосхилий кришка. Як побудувати двосхилий дах своїми руками - відео та фотоДвосхилий дах - це дах, побудована під певним кутом до стін, щоб забезпечити якісний стік води. Варіанти будівель такого даху різноманітні - від звичайних варіантів, до мансардних. Створення житлового приміщення на поверсі даху вимагає додаткового утеплення і навичок будівництва. Доцільно робити подвійні дахи в одноповерхових будинках із двома прямокутними поверхнями.

Елементи даху:

1. Кроквяна система.
2. Площини нахилу.
3. Мауерлат.
4. Ребра.
5. Коник.
6. Риштування.
7. Звиси.
8. Розжолобок.

вибір кута

Двосхилий кришка. Як побудувати двосхилий дах своїми руками - відео та фотоДля двосхилим даху, на відміну від мансардного даху , величина кута повинна вибиратися на основі архітектурних вимог і типу матеріалу для покрівлі. Не варто забувати і про кліматичні особливості місцевості. Важливо знати, що кут повинен бути в межах 5-90 градусів. У місцях з великою кількістю опадів стіни повинні бути круті, а там, де буяє вітер - пологими. Також визначіться з бюджетом, адже чим крутіше дах, тим більше на неї доведеться витратити коштів і часу.

види покрівлі

Найекономічніший варіант покрівлі буде в разі, якщо дах має кут 40 градусів. В такому випадку навантаження конструкції буде розподілена рівномірно по всьому периметру, але місця для житла не буде. Це усувається зведенням ламаного даху з декількох скатів. Ламана дах витримує і сніг, і воду, і вітер, а горищне приміщення легко перетворюється в житлове.

Складові кроквяної системи

Види крокв:

 • наслонние;
  • висячі.
 • У висячих кроквах ноги повинні упиратися в крайні опори, так як вони працюють і на стиск, і на вигин. Зменшити розпирає зусилля може затягування з металу або дерева. Балка в такій системі буде перекриттям. Ступінь затягування визначається прямо пропорційно її висоті.

  У наслонних кроквах кінці впираються на стіни будівлі. Середні частини притулені до внутрішніх стін. Зазвичай такий тип застосовується в будівлях з проміжними опорами. Спростити спорудження наслонних строп можна заздалегідь зробивши кроквяну ферму.

  схема будівництва

  Дах Своїми Руками Креслення

  Дах Своїми Руками

  Крыша Своими Руками Фото

  Дах своїми руками

  Дах Будинку Фото

  Дах своїми руками