Існуючі типи покрівлі для будинків

440419

види

Сьогодні в будівництві будинків з СИП застосовують різні за своєю структурою і дизайну покрівлі. Дахи дачних будинків, за неписаним законом, вибудовують під ухилом від 10 до 60 градусів, але в тому випадку, якщо будинок знаходиться в місці, де кліматичними умовами обумовлені часті снігопади, покрівлю необхідно ставити під кутом не менше 45 градусів. Тип похилого даху залежить від кількості скатів на ній. Відповідно, чим менше скатів - тим простіше і дешевше зведення такого даху. Однак, поряд з досить дорогими рішеннями зведення багатоскатних дахів, від кількості граней залежить краса і естетичне сприйняття будинку. Нижче будуть представлені основні конфігурації, що не тільки розширить кругозір, але і стане деяким путівником на випадок власного будівництва.

покрівля односхилий

Найпростіший і недорога різновид. Такий дах нахилена в одній площині, а її ухил (тобто нижня частина) спрямована на вітряну сторону. Це забезпечує захист споруди не тільки від холодних вітрів, а й від зайвого впливу опадів.

Односхилий рідко коли можна побачити в сучасних будинках і дачах, надто вже невигадливо і просто вона виглядає. Ну, а оскільки, недороговізна поєднується з простотою зведення, то і зустріти таку покрівлю можна переважно в дворових підсобних будівлях (гаражі, лазні або туалети).

двосхилий покрівля

Двосхилий або щипцевій зустрічається набагато частіше, та й є класичним варіантом. Особливою популярністю користується при зведенні дачних котеджів і заміських будинків. Монтаж її двосхилим даху, також простий як і односхилим. По суті, витрачаються ті ж матеріали, засоби, а на виході виходить досить міцна і приваблива дах.

Ще однією перевагою такої покрівлі може служити «пазуха», що утворюється між скатами. Це простір можна використовувати в якості мансардного поверху, а можна спорудити в ньому шафи для зберігання речей.

З точки зору дизайнерського погляду двосхилий дах - відмінне поле для здійснення всіляких фантазій, оскільки існує можливість оригінального оформлення фронтону (торців), крім того в самих схилах можна встановити вікна.

Утеплення Дахів Будинків

Покрівля для Будинків

Монтаж Покрівлі Своїми Руками

Види дахів приватних будинків

Металева Покрівля для будинка