Утеплення Дахів Будинків

Вибір утеплювача для покрівлі

Теплоізоляція для даху дозволяє істотно скоротити витрати на обігрів приміщень і забезпечити оптимальний мікроклімат в будинку. Матеріал теплоізоляції для покрівлі та спосіб його монтажу безпосередньо залежить від типу конструкції.

Якими особливостями повинен володіти утеплювач для даху

Покрівельний утеплювач всіх типів повинен відповідати наступним вимогам:

  • Великий термін експлуатації. Купити утеплювач для даху за ціною, що відповідає своєму бюджету, витратити сили і час на його монтаж і не повертатися до цього питання 30-40 років. Ось цілі і завдання, які повинен ставити перед собою кожен власник приватного будинку , який прийняв рішення про утеплення покрівлі.
  • Невелика вага. Це спрощує процес транспортування і монтажу утеплювача для даху, знижує навантаження на несучі конструкції будинку, отже, здешевлює виконання будівельних і ізоляційних робіт.
  • Стабільність геометричних форм, відсутність усадки. Цей критерій дуже важливий і є одним з основних показників якості матеріалу.
  • Пожежна безпека. Сучасні утеплювачі виготовляються з негорючих і / або самозатухающих матеріалів. Це дозволяє підвищити пожежну безпеку будівлі.
  • Вологостійкість. Здатність ізоляції утримувати вологу негативно позначається на її теплоізоляційних характеристиках. Якісний утеплювач для даху повинен добре протистояти подібним діям.
  • Звукоізоляція. Цей критерій можна розглядати як додаткову опцію. Але якщо ваш будинок укритий профнастилом або іншим «гучним» матеріалом, ця характеристика матеріалу виявиться дуже доречною.
  • Екологічність. Матеріал повинен бути екологічним, не токсичним, не мати запаху, не виділяти ніяких отруйних речовин при нагріванні (наприклад, внаслідок впливу сонячних променів).

Ціна за м2 теплоізоляції для покрівлі має дуже великий розкид. Вона залежить від типу матеріалу, його щільності і товщини, компанії-виробника. Якщо ви цікавитеся, утеплювач якої щільності краще для покрівлі, то корисно знати, що для цих цілей підійдуть матеріали з щільністю 25-45 кг / м3.

Утеплення Даху Лазні

Фото на Даху Будинку

Утеплення Даху Пінопластом

Нова Мода на Дахи Будинків