Утеплення Даху Лазні

Якщо ви зайнялися утепленням лазні, врахуйте, утеплення стелі в лазні зажадає особливої акуратності, ретельності і уваги. Інакше, згідно із законами фізики, гаряча пара просто «втече» з приміщення.

При наявності всіх необхідних матеріалів, інструментів і, звичайно ж, бажання, утеплення стелі лазні своїми руками - робота цілком посильне. Сам процес вимагає проведення таких етапів:

  • пароізоляція;
  • теплоізоляція;
  • гідроізоляція.

Більшість виробників утеплювачів стверджує, що використання саме їх продукції позбавить власників лазень від додаткових турбот, наприклад, з пароізоляцією або не зажадає наявності гідроізоляційного шару. Але, на жаль, подібні твердження - не що інше, як рекламний хід. Ефективне утеплення стелі лазні вимагає наявності саме трьох бар'єрів, неодмінно в тій послідовності, яка вказана вище.

Утеплювач для стелі лазні

Природно, перед тим як починати утеплення стелі в лазні потрібно визначитися з видом утеплювача. Тим більше, що на ринку будматеріалів їх тьма-тьмуща. Якщо ви по-старому віддаєте перевагу екологічно чисті матеріали, то слід зупинити свій вибір на піску, стружці, землі або тирсі, просочених глиняним розчином.

Прихильникам сучасних технологій рекомендується використовувати керамзит або мінеральні теплоізоляційні матеріали (як варіант, кам'яна вата Роквул). Як за допомогою мінеральної вати здійснити утеплення стелі лазні? Відео ролик допоможе вам це зробити правильно.

Більшість фахівців не рекомендують проводити утеплення пінопластом стелі лазні. Одні аргументують свою думку високою пожежонебезпекою, другі - токсичністю. Сам стеля парилки не повинен бути зроблений з ДВП, пластика або фанери. Деревопохідних матеріали під впливом вологи досить швидко деформуються. Пластикова стеля, як і покриття стелі оліфою або лаком - це ще й токсична, тому при будівництві їх краще не використовувати.

У лазнях з бруса або колод стелю зашивається дошками товщиною від 6 см. Дошки покриваються шаром пароізоляції (алюмінієвою фольгою або вощеного папером).

Утеплення Дахів Будинків

Утепленная Кровля

Утеплення Даху