Утеплення Даху

Утеплення мансардного даху

Утеплення даху зсередини мінватою, пінопластом - відео, інструкція

0

Покрівлі - другий після фасадів елемент конструкції будівель, через який відбувається найбільший обсяг тепловтрат, тому утеплення покрівлі також приділяється підвищена увага. Вони діляться на дві базових категорії - скатні (застосовуються в малоповерховому житловому будівництві) та плоскі (в багатоповерховому і індустріальному, хоча бувають і винятки).

Вибір методу тепло- і звукоізоляції скатної даху залежить від того, як буде експлуатуватися горищне приміщення. Якщо його планується зробити теплим і обладнати там кімнату-мансарду, утеплювач укладають в проміжки між кроквами. Якщо таких планів немає, то утеплюється перекриття.

Оскільки тепле повітря рухається вгору і тепловтрати через одиницю площі перекриття завжди більше, вимоги по теплозахисту покрівель вище. Рекомендована експертами товщина утеплювача для регіонів середньої смуги Росії становить від 200 до 250 мм, з внутрішньої сторони обов'язково створення пароізоляційного шару, з зовнішньої - розміщення вже паропроницаемой, але гідроветрозащітной мембрани. Також в цій частині обов'язково наявність вентильованого зазору. Для ефективної роботи теплоізоляції покрівлі потрібно створити умови, в яких вона була б захищена від надмірної вологості, але при цьому волога мала б можливість вийти. В асортименті компанії Ековер є спеціалізована мансардні кам'яна вата для укладання враспор між кроквами - ЛАЙТ, і СТАНДАРТ. Справа не тільки в тому, що базальт є визнаним лідером за такими показниками як висока ізолююча здатність, гідрофобність, мала стисливість і абсолютна негорючість серед аналогів. Використання деяких видів тепло і звукоізоляції, які б підійшли для інших завдань, тут неможливо. Наприклад, стекловатниє мати схильні до провисання, а застосування органічних будматеріалів заборонено через їх горючості.

Утепление Крыши

Утепленная Кровля

Мансардні Дахи

Схема Даху

Виготовлення Даху