Мансардні Дахи

Будівництво мансарди взимку

Будівництво мансарди взимку | Житлово комунальне будівництво

0

Грамотне проектування і розрахунок даху - міцність і довговічність будинку

При проектуванні даху обов'язково враховується безліч факторів, у тому числі надійність фундаменту і матеріалів, які були використані для зведення стін будинку. Міцний фундамент і надійні стіни створюють достатні умови для міцного закріплення складної і важкої даху.

Фахівці стверджують, що якщо площа будинку невелика, то проблем з проектуванням даху будинку , а згодом з її виготовленням і експлуатуванням виникнути не повинно. Набагато складнішою виявляється задача розрахунку надійного даху, якщо площа будинку в плані складе 200 кв. метрів.

Якісне кріплення мауерлата - забезпечення надійного зв'язку стін і даху

кріплення мауерлата даху
Мауерлат є першою ланкою при облаштуванні даху. Саме на мауерлат встановлюють балки перекриття покрівлі. Особливо важливо провести якісне кріплення цього елемента до стін. Найбільш надійним способом закріплення мауерлата вважається на сьогоднішній день монтаж за допомогою анкерних болтів. При укладанні мауерлата необхідно ретельно стежити за точним дотриманням горизонтальності елементів цієї ланки.

На кутах слід домогтися щільного прилягання брусів один до одного. Для досягнення якісного результату бруси спилюють під кутом 45 ?. Фіксують кріплення за допомогою цвяхів.

Вибір матеріалу покрівлі - довговічність і захист будинку від атмосферних факторів

Вибір матеріалу покрівлі
Відповідь на питання, який покрівельний матеріал краще вибрати, залежить від того, які будуть навантаження на покрівлю (вага конструкції покрівлі, тобто кроквяної конструкції, обрешітки, що утеплює,, покрівельного матеріалу, а також снігового покриву, звичайного для місця розташування будинку ), від особливостей архітектурного рішення покрівлі (габаритів, форми) і конструктивних особливостей будинку.

Фарба для Даху

Мансардные Крыши

Схема Даху

Картинки Дахів

Утеплення Даху